UWAGA!

Telewizyjne zmiany

 Elbląg, Telewizyjne zmiany

Od marca wszyscy abonenci Vectry, korzystający z cyfrowego odbioru programów telewizyjnych zyskują dostęp do jednego z najciekawszych programów regionalnych – TVS. Już wkrótce program zostanie udostępniony także w standardzie HD.

Program TVS stał się dostępny dla wszystkich 200 tys. abonentów Vectry w 35 miastach całej Polski, gdzie dociera cyfrowa oferta Vectry. Jest składnikiem podstawowego pakietu złotego. Do tej pory program był dostępny tylko dla abonentów rozszerzonego pakietu platynowego, który Vectra uruchomiła w październiku ubiegłego roku. Jeszcze w marcu zostanie udostępniony kanał TV Silesia w standardzie HD. Będzie to kolejny, 9 kanał HD w ofercie operatora.
     
     - TVS to program dokładnie taki, jakich poszukujemy aby rozszerzać naszą ofertę programową: ciekawy, sprawnie i profesjonalnie realizowany, o wysokiej jakości technicznej. Wierzymy, że ogół naszych abonentów z zadowoleniem przyjmie możliwość oglądania najciekawszych wydarzeń także ze Śląska, regionu oryginalnego, interesującego i mającego wiele do powiedzenia – mówi Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój programingu w Grupie Vectra.
     
     - Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że za pośrednictwem jednego z największych operatorów kablowych w Polsce – Vectry, jesteśmy osiągalni dla tylu nowych odbiorców – mówi Jarosław Hasiński, dyrektor TVS.
     
     
-------------------- Artykuł sponsorowany ----------------------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama