UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński 17 września 1939 r. ładnym postępkiem ze strony Rosji Radzieckiej może nie był, ale warto pamiętać, że strategicznie i geopolitycznie był to ruch niestety uzasadniony, zwłaszcza po tym, jak Polska i jej faszyzująca, autorytarna junta wojskowa, od lat łasząca się do Hitlera, wspólnie z nim napadła i rozebrała Czechosłowację rok wcześniej. To, za co zapłacili życiem polscy żołnierze w 1939 roku, do niczego się nie przydało. Te czołgi, które niszczyliśmy w kampanii wrześniowej, płacąc za to krwią, Niemcy wyremontowali w zakładach Škody w Czechosłowacji, którą pomogliśmy Hitlerowi zająć. I te czołgi ruszyły w maju 1940 roku na Francję. Warto pamiętać o radzieckim "ciosie w plecy", ale warto też wiedzieć czym był on podyktowany oraz to, że doprowadziła do niego niestety nasza własna, nadwiślańska głupota. [Na zdj. wbrew pozorom to nie plakat wyborczy którejś z dzisiejszych partii politycznych, ani też nie okładka którejś ze współczesnych prawicowych gazetek. To nazistowski plakat propagandowy z czasów II wojny światowej, skierowany do ludności okupowanej Polski. ] Hashtagi: #antyfaszyzm,#historia,#takbylo,#stopIPN
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  38
  RobertKoliński(2019-09-17)
 • precz z komuną i wybielaniem komunistyczno- fasztstowskich zbrodniarzy wojennych,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  0
  Sesje(2019-09-17)
 • Jak Polska mogła napaść na Czechosłowację skoro Polska odzyskała tylko okupowane przez Czechów tereny od 1919 roku. To właśnie Czesi wtedy napadli na Polskę. Dokonali zbrodni w Stonawie, wymordowali bezbronnych Polaków i zabili brata generała Józefa Hallera Cezarego Hallera. A to co zrobili bolszewicy to Polacy nigdy nie zapomną tego Rosji choćby 100 tysięcy lat minęło.
 • Noś kużwa Ty jeszcze usprawiedliwasz tych morderców Polaków ludzie gdzie są sądy gdzie prokurator
 • Poza tym to na zachodzie Europy ustalili przyłączenie Sudetów do III Rzeszy tak sterowały Francja i Niemcy z Włochami i W. Brytanią, wszyscy znają film z wystapieniem Chamberlaina ,,przywożę wam pokój", w Monachium to ustalili, niech oni się tłumaczą, nawet gdyby Polska nie odzyskała okupowanego Zaolzia to Niemcy i tak by remontowali tam swoje czołgi, bo to już było ustalone i produkowaliby dalej LT 35 i LT 38 oraz Hetzery.
 • Ja ci kupię bilet do moskwy jak chcesz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  Z i e l a r z (2019-09-17)
 • Kolinski kłam, oszukuj, z ofiary rób zbrodniarza - oto dewiza kacapów ; nigdy nie przyznawaj się do swoich zbrodni...
Reklama