UWAGA!

To już dzisiaj: Fotka miesiąca na wystawie. Zobacz, kto ma pociąg do obiektywu

 Elbląg, Zdjęcie Radosława Gugały otwiera nasz kalendarz na rok 2018
Zdjęcie Radosława Gugały otwiera nasz kalendarz na rok 2018

Już po raz jedenasty mamy przyjemność zaprezentować najładniejsze zdjęcia minionego roku, zrobione przez naszych Czytelników w ramach konkursu Fotka Miesiąca. Wernisaż wystawy odbędzie się w Centrum Spotkań Europejskich Światowid, 16 stycznia o godz. 18.

W 2017 roku nasi Czytelnicy wysłali mnóstwo pięknych, interesujących zdjęć. Niestety, z przyczyn technicznych tylko część możemy pokazać na wystawie. W tym roku w CSE Światowid pokażemy ponad 70 zdjęć, które zostały zrobione przez 20 autorów. To dzięki tym fotografiom, regularnie zamieszczanym przez naszych Czytelników, możemy wciąż odkrywać piękno naszego regionu.
       To one są również podstawą naszego kalendarza. Wszystkie zamieszczone w nim zdjęcia zostaną pokazane na wystawie, którą będzie można oglądać do połowy marca na pierwszym oraz na drugim piętrze CSE Światowid.
       Tradycyjnie na wszystkich, którzy przyjdą na wernisaż będzie czekał pyszny tort, pełnoletnich poczęstujemy również lampką wina.
      
       Zapraszamy Czytelników, autorów zdjęć (nie tylko tych, których prace zostały wybrane w tym roku), a także wszystkich, którzy mają ochotę obejrzeć piękno naszego regionu. Zabierzcie i zapraszajcie rodzinę, znajomych, kolegów i koleżanki z pracy. Będzie nam niezmiernie miło was gościć!
      
       Zobacz szczegóły wydarzenia na stronie Facebooka.
      
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama