UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • DZIEWCZYNY ! Odejdzie od łóżek tylko na 1 dobę.Zobaczą co znaczy p i e l ę g n i a r k a.Powodzenia!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    Jestem z Wami(2015-04-23)
  • SORRY--ALE DLACZEGO MA ODEJSC?? Przeciez to jest praca tych Pan. taki zawod wybraly--wiadomo, ze i zarobki nie sa super--ale jeszcze w miare. -- nie wykonuja tych prac jako wolontariuszki!!! tyle, ze ten zawod wiaze sie jednak z chocby malym POWOLANIEM!! a wiekszosc to sa chyba z przypadku. .. wlasnie te starsze co pracuja po 20 lat i wiecej sa bardziej wyrozumiale niz te ze stazem np. 3 letnim. A CZLOWIEK CHORY NAPRAWDE POWINIEN BYC TRAKTOWANY JAK CZLOWIEK--A NIE ZLO KONIECZNE!! JA mam przeglad roznych szpitali w ELBLAGU jak i w innych miastach--tez zagranica. i NP. DERMATOLOGIA W WSZZ JEST SUPER ODDZIALEM, A NP. INTERNA TO JUZ NAJGORSZE MIEJSCE JAKIE ISTNIEJE-POD KAZDYM WZGLEDEM :-( --a nie jak tu np. zdanie" no babka podnos ta dupe " A kobieta blisko 90 lat --nie bardzo wie co sie z nia dzieje. taka pielegn odrazu za brame powinna isc--nie mowiac o bledach jakie widzialam. NO COZ??JAKI PAN TAKI KRAM!!PROSZE PAMIETAC, ZE NIE UOGOLNIAM, ZE WSZYSTKIE PANIE SA ZLE. mozna isc np. do hipermarketu --tez dzwigac, towar nosic, i tez miec dyscopathie w wieku 40 lat. ZAWOD PIELEGNIARKI JEST PIEKNY-Jesli wykonuja go OSOBY z PASJA. ZAWSZE UWAZAM, ZE NALEZY SIE WIDZIEC W ROLI TEGO CHOREGO--i tego zycze paniom pielegn. A tu na forum odrazu widac po sposobie pisania, ze pisze pieleg. slowa wulgarne, i "zeby nie my to co wy byscie zrobili"--i dla mnie juz wystarczy jaka ona jest osoba. Pozdrawiam i zycze satysfakcji z pracy juz bez wzgledu na zarobki--a nie sa wybitnie malutkie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Mieszkanka...E-GA.(2015-04-23)
Reklama