UWAGA!

„Trzeźwy poranek” był rzeczywiście trzeźwy

 
Elbląg, „Trzeźwy poranek” był rzeczywiście trzeźwy
fot. nadesłana

Policjanci z ruchu drogowego przeprowadzili wczoraj (11 stycznia) działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Łącznie podczas kontroli przebadano 788 osób. Wynik – wszyscy kierowcy trzeźwi. Takiego bilansu życzylibyśmy sobie codziennie.

Od godziny 5 do godz. 9 rano policjanci badali trzeźwość kierowców jadących ulicami: Warszawską, Mazurską i Królewiecką w Elblągu. Rozmieszczone tam patrole przebadały przez cztery godziny dokładnie 788 kierowców. W oznakowanych punktach i dzięki bezustnikowym urządzeniom alcoblow przebadano wszystkich jadących tamtędy kierujących. Wszyscy badani byli trzeźwi. To już kolejne tego typu działania elbląskiej policji, a funkcjonariusze zapowiadają już kolejne kontrole. Najbliższa akcja elbląskiej drogówki to NURD, czyli Niechroniony Uczestnik Ruchu Drogowego. W najbliższy czwartek policjanci będą kontrolowali pieszych i rowerzystów. Pieszych pod względem elementów odblaskowych, które są obowiązkowe poza terenem zabudowanym.
      
Jakub Sawicki, KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • "Takiego bilansu życzylibyśmy sobie codziennie" Statystyka spadnie, premii nie będzie za niezłapanie pijanego kierowcy ale jak sobie tak życzą to niech tak będzie.
 • Czas się przyzwyczaić do takich wyników a wziąć się za samych policjantów. Wyrywkowe badania na służbie zarządzone przez poprzedniego komendanta głównego to za mało. Za to mocno wzrósł wskaźnik urlopów na żądanie.
 • Teraz pewnie kombinują jak nagiąć statystyki.
 • Wam to się w głowach zdrowo popi. .. .. ło -jak złapią pijanych to zły kierowca, jak nie ma pijanych zły policjant
 • a jak pieszy poza terenem zabudowanym bez odbalsku to mandat!, jak z odblaskiem to znaczy pijany? absurdy terenu zabudowanego względem ruchu drogowego to co ? teren zaczyna się przed zabudowaniami gdzie jest ciemno i wogole psy uciekły a łańcuchy szczekają i w tedy jest pole dla popisu dzielnej władzy aby ukarać kierowce za uzywanie świateł drogowych w terenie zabudowanym i zabrać prawko za prędkość ot cała filozofia władzy!!!!!
 • jechałem wczoraj o 7:00 warszawska i nie stał żaden patrol
 • Poczytaj kodeks drogowy cymbale, tam wszystko jest napisane. Nawet Ty powinieneś zrozumieć treść.
 • i cała akcja jak psu w du. e
 • Teraz czas na wiochy jechać i tam kontrolować ! Przyjemne z pożytecznym, bo na wiochach też jeżdżą kierowcy, których powinno się kontrolować, częściej jak w miastach, ale niestety policja zapomina o tym.
 • Te działania policji chyba nie do końca są zgodne z prawem -mówił coś o tym rzecznik praw. W Niemczech nigdy z tym się nie spotkałem, a w USA jest to nie do pomyslenia. Tam za takie, jeśli się okaże, bezpodstawne zatrzymanie są sprawy w sądzie
 • Odblaski to priorytet poza miejscem zabudowania i może kobieta badz facet być pijany byle miał odblask, kilka razy spotkałem się z sytuacjami ze wyskakuje ci na ulice koles bez odblasku, to stwarza zagrożenie, i dla niego samego jak i dla nas kierowców, jego za brak odpowiedzialności i mózgu to pies osrał, na własne zyczenie, ale przez takich idiotów moze być wiele wypadków. Trzeba karać za brak odblasków to się może nauczą w końcu je nosic, badz kupić kamizelkę za 5 zł niż kupić browary badz wino i przechlać
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Kosmaty(2016-01-13)
 • Do pseuda znawcy działania policji w USA - ty chyba dziecko nie wiesz co piszesz, podskocz policjantowi w USA w czasie zatrzymania albo choć krzywo spróbuj spojrzeć w jego stronę a przekonasz się że w Polsce policjanci to miłe chłopaki z sąsiedztwa w porównaniu z funkcjonariuszami w USA.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  byłemwidziałem(2016-01-14)
Reklama