UWAGA!

Turniej i zawody o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie

 
Elbląg, Turniej i zawody o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie
fot. nadesłana

Z okazji tegorocznego Święta Policji, połączonego z obchodami 95-lecia powstania Policji Państwowej, po raz kolejny z inicjatywy Komendanta Powiatowego Policji zorganizowano turniej piłkarski, zawody strzeleckie oraz wędkarskie. Spotkanie tego rodzaju są doskonałą okazją do integracji środowiska policyjnego z innymi służbami oraz mieszkańcami.

Tegoroczne obchody Święta Policji w Braniewie odbędą się 23 lipca. To właśnie w tym dniu, podczas uroczystej akademii, Komendant Powiatowy Policji wręczy zwycięzcom puchary. Zmagania sportowe rozpoczęły się już 8 lipca na strzelnicy koła łowieckiego ,,Mewa’’ w Wilanowie. O tytuł najlepszego rywalizowali policjanci z całego powiatu braniewskiego, strzelając z odległości 25 m z pistoletu TT. W klasyfikacji końcowej zwyciężył sierż. szt. Maciej Suchecki, kierownik Ogniwa Ruchu Drogowego. Drugie miejsce zajął asp. Robert Ptaszek, natomiast na trzecim miejscu uplasował się sierż. Dariusz Koczan. Dla zwycięzców Komendant Powiatowy Policji w Braniewie przewidział nie tylko puchary, ale także urlop nagrodowy.
       Miniony weekend również obfitował w emocje, tym razem piłkarskie oraz wędkarskie. W sobotę (19 lipca) o Puchar Komendanta Powiatowego Policji na stadionie miejskim w Braniewie walczyło 10 drużyn: KPP w Braniewie, KPP w Lidzbarku Warmińskim, Straży Granicznej, Straży Pożarnej, Wojska Polskiego, Zakładu Karnego, Izby Celnej, NSZZ Solidarność, Żandarmerii Wojskowej oraz Poczty Polskiej. 7-osobowe składy, w trakcie meczy trwających 2 razy po 10 min, prezentowały najwyższy poziom. Zacięta rywalizacja zakończyła się zwycięstwem Izby Celnej. Na drugim miejscu podium natomiast uplasowała się drużyna Zakładu Karnego, a tuż za nimi braniewscy funkcjonariusze. Spośród wszystkich grających wyłoniono również najlepszego strzelca oraz bramkarza turnieju.

 


       Niedziela rozpoczęła się pod znakiem ryb. Od godz. 7 w Nowej Pasłęce trwały zapisy chętnych do wędkarskiej rywalizacji. Zawody uroczyście rozpoczął Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie podinsp. Robert Mikusik. 20 pasjonatów spędziło poranek na zmaganiach. Miano najlepszego otrzymał Karol Jaworski, drugie miejsce zajął natomiast Zbigniew Polakowski, a na najniższym stopniu podium stanął Mirosław Bogdanowicz.
       Zwycięzcy z każdej konkurencji zaprezentują się ponownie podczas akademii. Gratulujemy!
      

st. post. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama