UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A jaka to promocja dla miasta?
  • Czekałam na ten artykuł a bardziej na Głos Ludu! Czytać się nie chce tych komentarzy. Wielka tragedia. Ludzie ruszcie się na spacer a nie wszędzie samochodami jeździcie. Tylko wam galerie w głowach i zakupy. A może trochę sportu? Idźcie pokibicujcie z dziećmi, dajcie im jakis dobry wzór zachowania a nie robicie tragedie, że "całe miasto" będzie zablokowane w ten jeden dzień na pare godzin. Kontynuujac może wyprowadźcie się do Gdańska, Poznania lub Łodzi, Warszawy tam dopiero bedziecie mogli ponarzekac bo co chwile miasto zablokowane przez biegaczy, kolarzy itp. Trzymam kciuki za startujących. Podziwiam każdego z nich bo wiem ile pracy muszą wykonać i jak ciężko jest ukończyć triatlon przy wysokich temperaturach. Ja z chęcią wsiadę na rower z dziećmi bądź przybiegnę by wam pokibicować - niestety w tym roku jeszcze nie jestem gotowa na start. Powodzenia i oby było trochę chłodniej.
  • Tu warto żyć, tu dzieją się fajne rzeczy, a nie tylko umierać.
  • @Zoska - Ludzie mają swoje życie, sprawy do załatwienia - jesteś cwaniak to sobie idź na piechotę z kamionka do Elbląga i z powrotem. Kibicować mówisz. Nie robi mnie taki rodzaj aktywności, wole MOTOGP. Także proszę nie wmawiać ludziom że Pani punkt widzenia jest wspaniały.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    tralalal(2019-07-26)
  • @Zoska - Wracając nie pasuje się to przeprowadźcie do innych miast - proszę zauważyć że tu nie chodzi o miasto tylko dojazd z innych miejscowości. Zablokujcie Elbląg proszę bardzo, ale główne dojazdy zostawcie ludziom. Jest przecież wspaniała bażantarnia zablokujcie centrum - jak to robią w większych miastach. W Warszawie nie zablokują trasy np. do Otwcoka czy Piaseczna bo ktoś biegnie a po drugie, miasto jest zablokowane na krótko, sukcesywnie po przebiegnięciu ostatniego biegacza zdejmowane są "zapory" i odblokowywana trasa (jeśli nie są to np. pętle). Z drugiej strony doradza Pani przeprowadzkę do innego miasta - to może jesli Pani to tak odpowiada proszę się przeprowadzić do innego miasta. Garmin jako event jak najbardziej spoko - jednak tym razem po blokowali to co nie powinni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    tralalal(2019-07-26)
Reklama