UWAGA!

Utrudnienia w ruchu podczas Garmin Iron Triathlon

 Elbląg, Utrudnienia w ruchu podczas Garmin Iron Triathlon
fot. nadesłana

W niedzielę (28 lipca) w godz. 8:30-16 zamknięte dla ruchu kołowego będzie Stare Miasto. Nie będzie możliwości wjazdu ani wyjazdu z dzielnicy. W ww godzinach wyłączone z ruchu będą również ulice – Ofiar Sprawy Elbląskiej, Bożego Ciała, Niska, Browarna oraz zachodnia nitka ul. Robotniczej (od ronda na ul. Teatralnej do ul. Armii Krajowej).

W godz. 8:30-14:30 na czas trwania etapu kolarskiego zamknięte będą następujące ulice: Stawidłowa, Radomska, Most Unii Europejskiej, Mazurska (zachodnia nitka) oraz droga wojewódzka nr 503 na odcinku Elbląg – Kamionek Wielki. 
       W związku z zamknięciem Starego Miasta mieszkańcy oraz kibice proszeni są o korzystanie z parkingów usytuowanych poza terenem rozgrywania imprezy. Dla zawodników zostanie przygotowany parking na Wyspie Spichrzów.
       Podróżujący od strony Gdańska, będą kierowani objazdem przez ul. Nowodworską. Dla kierowców planujących poruszanie się w kierunku Suchacza, Kadyn oraz Tolkmicka przygotowany zostanie objazd przez Łęcze. Mieszkańcy Nowakowa, Batorowa oraz Cieplic proszeni są o poruszanie się w kierunku Elbląga drogą przez Kępę Rybacką, Bielnik Drugi oraz Kazimierzowo.
       Ruchem kierować będą funkcjonariusze policji, przedstawiciele organizatora oraz wolontariusze. Prosimy o stosowanie się do poleceń służb zabezpieczających trasę.
       Przepraszamy za utrudnienia i zachęcamy do kibicowania zawodnikom startującym w Garmin Iron Triathlon Elbląg. 
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama