UWAGA!

Uwaga na utrudnienia na Fromborskiej i Królewieckiej

 Elbląg, Uwaga na utrudnienia na Fromborskiej i Królewieckiej

Od 14 maja mają być wprowadzone zmiany w organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania ulic Fromborska - Królewiecka - informuje Departament Dróg. Będą wprowadzone przez wykonawcę przebudowy ul. Fromborskiej,     

Wykonawca zapowiada następujące zmiany: 

- na odcinku ul. Królewieckiej - w pobliżu skrzyżowania z ul. Fromborską - wprowadzony zostanie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.

- z uwagi na rozbiórkę nawierzchni jezdni w rejonie skrzyżowania ulicy Fromborskiej, dla zapewnienia przejezdności tej ulicy, wykonane zostanie tymczasowe utwardzenie po stronie wschodniej tego skrzyżowania. Jednocześnie na odcinku ul. Fromborskiej (od ul. Ogólnej w kierunku ul. Królewieckiej) prowadzona będzie rozbiórka starej nawierzchni wraz późniejszym układaniem nowej warstwy jezdni.

W związku z utrudnieniami w ruchu prosimy wszystkich kierowców o bezpieczne i uważne przejazdy przez teren budowy oraz, w miarę możliwości, omijanie przebudowywanego skrzyżowania.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu wiąże się z przebudową skrzyżowania na rondo, budową nowych elementów odwodnienia, a także przebudową i zabezpieczeniem sieci podziemnych. Z uwagi na duży zakres prac utrudnienia w tym obszarze mogą potrwać do sierpnia.

Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama