UWAGA!

Uwaga, utrudnienia na skrzyżowaniu

 
Elbląg, Schemat objazdu dla pojazdów poruszających się ul. Królewiecką w kierunku centrum
Schemat objazdu dla pojazdów poruszających się ul. Królewiecką w kierunku centrum

W sobotę, 24 listopada ruszy kolejny etap przebudowy skrzyżowania ulic Królewiecka-Kościuszki. W obrębie prowadzonych robót oraz na odcinku ul. Królewieckiej planuje się zmiany w organizacji ruchu.

Zamknięty dla ruchu zostanie jeden kierunek dla pojazdów jadących ulicą Królewiecką, tj. w stronę centrum miasta. Pojazdy te będą kierowane objazdem poprowadzonym przez ulice Fromborską, Legionów, Piłsudskiego. Pojazdy jadące ulicą Królewiecką od centrum miasta w kierunku szpitala będą poruszały się bez zmian. Dodatkowo w związku z robotami mogą występować czasowe ograniczenia w ruchu na relacjach na wlocie ul. Kościuszki. Objazdy i ograniczenia nie będą dotyczyć funkcjonowania karetek pogotowia oraz komunikacji miejskiej. Autobusy komunikacji miejskiej kursować będą bez zmian trasy.
       Realizacja robót związanych z wykonaniem warstwy ścieralnej planowana jest w cyklu jednodniowym (rozpoczęcie i zakończenie w sobotę) przy wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu i ręcznym sterowaniu ruchem.
       W związku z mogącymi wystąpić dużymi utrudnieniami w ruchu, Departament Zarząd Dróg zwraca się z prośbą do kierowców, aby tego dnia w miarę możliwości omijali to skrzyżowanie i korzystali z innych ulic.
      
Departament Zarząd Dróg UM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama