UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Uwaga, utrudnienia na skrzyżowaniu

 
Elbląg, Schemat objazdu dla pojazdów poruszających się ul. Królewiecką w kierunku centrum
Schemat objazdu dla pojazdów poruszających się ul. Królewiecką w kierunku centrum

W sobotę, 24 listopada ruszy kolejny etap przebudowy skrzyżowania ulic Królewiecka-Kościuszki. W obrębie prowadzonych robót oraz na odcinku ul. Królewieckiej planuje się zmiany w organizacji ruchu.

Zamknięty dla ruchu zostanie jeden kierunek dla pojazdów jadących ulicą Królewiecką, tj. w stronę centrum miasta. Pojazdy te będą kierowane objazdem poprowadzonym przez ulice Fromborską, Legionów, Piłsudskiego. Pojazdy jadące ulicą Królewiecką od centrum miasta w kierunku szpitala będą poruszały się bez zmian. Dodatkowo w związku z robotami mogą występować czasowe ograniczenia w ruchu na relacjach na wlocie ul. Kościuszki. Objazdy i ograniczenia nie będą dotyczyć funkcjonowania karetek pogotowia oraz komunikacji miejskiej. Autobusy komunikacji miejskiej kursować będą bez zmian trasy.
       Realizacja robót związanych z wykonaniem warstwy ścieralnej planowana jest w cyklu jednodniowym (rozpoczęcie i zakończenie w sobotę) przy wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu i ręcznym sterowaniu ruchem.
       W związku z mogącymi wystąpić dużymi utrudnieniami w ruchu, Departament Zarząd Dróg zwraca się z prośbą do kierowców, aby tego dnia w miarę możliwości omijali to skrzyżowanie i korzystali z innych ulic.
      
Departament Zarząd Dróg UM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama