UWAGA!

Uwaga - zamknięcie ulic Starego Miasta!

 Elbląg, Uwaga - zamknięcie ulic Starego Miasta!

W związku z Dniami Elbląga (odbędą się 21-23 czerwca) informujemy, że na Starym Mieście wystąpią ograniczenia w ruchu pojazdów. Szczegóły poniżej:

- Od piątku (21 czerwca) od godz. 6:00 do niedzieli (23 czerwca) do godz. 24:00 wyłączone z ruchu będą ulice: Rybacka, Mostowa i część Wodnej (patrz mapa).

- W sobotę (22 czerwca) wyłączona z ruchu będzie Wybrzeże Gdańskie.

Serdecznie prosimy o przeparkowanie pojazdów ze wskazanych na mapie ulic. Pozostawienie ich może spowodować trudności przy wyjeździe ze Starego Miasta. Informujemy także, że na terenie Wyspy Spichrzów dostępny będzie dla mieszkańców bezpłatny parking.

Dodatkowo od 21-23 czerwca od godz. 15:00 zostanie udostępniony bezpłatny parking przy I Liceum Ogólnokształcącym, ul. Pocztowa 2.

Serdecznie przepraszamy za utrudnienia. Jednocześnie zapraszamy na 30. Dni Elbląga. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia, który można pobrać ze strony.

Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Zaraz odezwa się mamusie które dzieciaczki będą musiały pieszo iść na Stare Miasto!!!!!i że takie biedne będą zmęczone i spocone!!!!!
 • Poroniony pomysł dni Elbląga przed katedrą! Kto na wpadł? Jakie błazna to jest decyzja? Przecież to nie jest miejsce przystosowane do dużych imprez publicznych! Pierwsze primo BRAK MIEJSCA. Ludzie wszystko zastępcza, food traki rozjeżdża znowu zieleń i chodniki i będzie potrzeba znowu remontować plac przed katedrą.... Dni Elbląga zostały przeniesione z placu Jagiellończyka że względu bliskości zabudowy oraz małej powierzchni. Następnie dni Elbląga odbywały się kilka razy na parkingu PWSZ, oraz później docelowo na placu cyrkowym przy Warszawskiej gdzie miejsca jest do bulu. Ale nasze władze teraz zrobią tam parking... A ludzi wepchną na malutki plac przed katedrą. Ciekawe jak na to warunki bezpieczeństwa imprez masowych! Hashtagi: #Elblazanin
 • To na pewno wina PiS
 • Niech ktoś podpowie pani Joannie Urbaniak, żeby na przyszłość do tworzenia tego typu mapek używała Portalu Mapowego UM Elbląg. Albo chociaż niech poprosi o koleżanki z DGNiG UM o pomoc. Zrzut ekranu z Google Maps i dorysowanymi liniami w MS Paint wygląda trochę mało profesjonalnie.
 • @vespucci - Mapka jest czytelna. I o to chodzi.
 • W normalnym mieście każdy z mieszkańców zablokowanych ulic dostałby z dużym wyprzedzeniem pismo z Urzędu Miasta informujące o blokadzie tych dróg, no ale to przecież Elbląg...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  10
  Hassan(2024-06-18)
 • wina tuska
 • Dni Elbląga przenieśc do Batorowa
 • sami widzicie co PiS porobił z ludżmi....
 • Niestety żadnych ochroniarzy żeby informowali o możliwości przejazdu. Może to oszczędności Miasta. Szkoda że nie ma dobrych rockowych lokalnych zespołów żeby promować. Szkoda. Uliczny grajkowie też by zrobili klimat.
 • Żadnego ochroniarza żeby kierował. Oszczędności???
 • Kiedyś Pan z ochrony pomagał i kierował auta a teraz nic zero pomocy. Bleee słabo.
Reklama