UWAGA!

W Jańskim „Drzwi Otwarte 2008”

Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego Wydział Zamiejscowy w Elblągu zaprasza wszystkie chętne osoby do zapoznania się z tegoroczną ofertą kształcenia. Rozpoczęcie spotkania 16 maja o godz. 9 przy ul. Stoczniowej 2 w Elblągu.

To doskonała okazja do bezpośredniego kontaktu z pracownikami naukowymi i studentami uczelni. Proponujemy m.in. uczestnictwo w wykładzie, zwiedzanie sal dydaktycznych oraz poczęstunek.
     
     Jański tym wyróżnia się na tle innych Szkół Wyższych, iż oprócz programu edukacyjnego realizuje program wychowawczy, który ma kształtować w studentach postawę służby i odpowiedzialności wobec Ojczyzny. Uczy, jak odnosić sukcesy, działając etycznie.
     Jakość nauczania potwierdzona pozytywną oceną Państwowej Komisji Akredytacyjnej.
     Dołącz do nas!!!
     Rekrutacja na rok akademicki 2008/2009 od 16 maja do 30 września 2008.
     
     Informacja o kierunkach S.W. im. Bogdana Jańskiego Wydział Zamiejscowy w Elblągu:
     
     Zarządzanie
     Jeśli chcesz kształtować politykę i strategię przedsiębiorstw i organizacji, przygotowywać wielowymiarowe analizy zjawisk ekonomicznych, dołącz do nas na kierunek Zarządzanie.
     Studia na kierunku Zarządzanie są prowadzone w trybach stacjonarnym i zaocznym.
     Jakość kształcenia na tym kierunku została potwierdzona pozytywną opinią Państwowej Komisji Akredytacyjnej. Uczelnia kładzie nacisk nie tylko na wiedzę i sprawności, ważne w pracy zawodowej, ale także na formowanie ludzi zachowujących się i działających godnie i etycznie.
     Dzięki warsztatom edukacyjnym, praktykom i nauce poprzez projekty absolwenci Szkoły znajdują zatrudnienie na samodzielnych stanowiskach analitycznych oraz jako menedżerowie różnych szczebli zarządzania w przedsiębiorstwach i firmach konsultingowych.
     Absolwenci tego kierunku uzyskują umiejętności analizy otoczenia przedsiębiorstwa, w szczególności środowiska rynkowego i konkurencyjnego firmy, analizy zasobów wewnętrznych przedsiębiorstwa oraz planowania strategii rozwoju i działania przedsiębiorstwa, w tym jego podstawowych strategii marketingowych, zarządzania produkcją, personelem i finansami firmy, znajdując zatrudnienie na stanowiskach operacyjnych, analitycznych i podejmując pracę również w organizacjach samorządowych, non-profit, budżetowych, fundacjach, bądź kierują własnymi firmami.
     
     Gospodarka przestrzenna
     Tendencja do poszerzania wiedzy o gospodarowaniu przestrzenią oraz rozwoju badań przestrzennych w Europie oraz obecne rozumienie „gospodarki przestrzennej” i zadania stawiane przed nią nakazują traktować ten kierunek jako odrębną dziedzinę wiedzy o dużej autonomii, ale czerpiącą obficie z innych dyscyplin, które dobrze obrazuje triada środowisko (przyroda) - człowiek (społeczeństwo) - gospodarka (w tym technika), z uwzględnieniem metod i technik badawczych (dzisiaj bardzo rozbudowanych i wyrafinowanych, takich jak statystyka, modele, GIS) oraz zasad etyki, estetyki, ergonomii.
     Specyfika Gospodarki przestrzennej stanowi o znacznym zapotrzebowaniu na wysokokwalifikowane kadry ekonomiczne o specjalistycznym i często interdyscyplinarnym przygotowaniu zawodowym ludzi potrafiących należycie kojarzyć interdyscyplinarną wiedzę teoretyczną z zakresu gospodarki przestrzennej z niezbędnymi umiejętnościami praktycznymi, nabytymi w trakcie naszych studiów.
     Oryginalność ta polega na umiejętnym łączeniu w toku studiów wiedzy z różnych dyscyplin, umożliwiając studentowi zrozumienie i opanowanie istoty rozwoju w aspektach społeczno-kulturowym, ekonomicznym, ekologicznym, przestrzennym, technicznym i organizacyjnym, a także zgodnie z Misją i Dewizą Szkoły, aspekcie etycznym.
     
     
     
-------------------- Tekst sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama