UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Pan Koliński wam tego nie napisze, bo jest zbyt dobrze wychowany, ale ja napiszę krótko, bo historyczną prawdę powinniście znać - jak nazywa się osoby, które na zlecenie i po przeszkoleniu przez obce wywiady zrzuca się na terytorium kraju aby uprawiały tam dywersję i szpiegowały obywateli podnoszących z powojennych gruzów ojczyznę? Jaką też karę przewidują kodeksy praktycznie każdego państwa za szpiegostwo i dywersję? Panu Januszowi głęboko współczuję, bo on jest akurat mądrym człowiekiem, który prawdę o historii swojej rodziny zna. Niech ziemia Tacie lekką będzie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  3
  Magistra Vitae(2019-09-19)
 • @Magistra Vitae - Może Magistra najpierw napisze kto i z czyjego nadania rządził wówczas Polską, a dopiero potem rozpisuje się o szpiegostwie i dywersji. No i ta cieniutka aluzja o mądrości śp. Stefana Skrzyszowskiego. .. Taa. .Magistra, ale po WUML czyli Wieczorowym Uniwersytecie Marksizmu i Leninizmu.
 • @eb - Za to dziś bez, ,uniwersytetów, ,. .. bo im się należy!
 • @Magistra Vitae - A jak nazywa się tych co w 1945 przyjechali z Moskwy niewolić Polaków, godzili się na okupację sowiecką i zrzeczenie się Kresów oraz stalinowski terror, udawali Polaków, wysługiwali się sowieckim okupantom naszej ojczyzny? A przecież to ZSRR razem z III Rzeszą wywołali II wojnę światową napadając na Polskę. Gdyby nie sojusz Hitlera ze Stalinem to być może Polska nie byłaby w 1945 roku gruzowiskiem.
Reklama