UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W tym tygodniu portEl poleca

 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia.

Dziś (poniedziałek, 20 stycznia) o godz. 16.30 Pracownia Artystyczna Biblioteki Elbląskiej zaprasza wszystkich zainteresowanych na warsztaty z decoupage'u. Tematem najbliższych zajęć będzie decoupage jednoskładnikowy. Biblioteka zapewnia wszystkie niezbędne materiały. Koszt zajęć 50 zł.
      
       We wtorek (21 stycznia) Jerzy Wilk, prezydent Elbląga spotka się z mieszkańcami osiedla Zawada. O godz. 17.30 prezydent zaprasza do siedziby Spółdzielni Mieszkaniowej Zakrzewo.
       Natomiast Filia nr 7 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Hetmańskiej zaprasza od wtorku do oglądania wystawy pt. „W moim świecie” autorstwa Władysławy Rogackiej. Wstęp wolny.
      
       Filia nr 4 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Ogólnej zaprasza w czwartek, 23 stycznia o godz. 16.30 rodziców z dziećmi w wieku 4-5 lat na urodzinowe spotkanie w Klubie Przyjaciół Misia Uszatka. Wstęp wolny.
       W tym samym dniu o godz. 18 CS Galeria EL zaprasza na wernisaż międzynarodowej wystawy „Transterytoria”. W wystawie biorą udział pedagodzy czterech wyższych uczelni artystycznych z Polski, Słowacji i z Czech. Wstęp wolny.
      
       Kwartet smyczkowy EOK Agitato proponuje najmłodszym słuchaczom taneczną zabawę. Koncerty edukacyjne pt. Taneczny Karnawał odbędą się w czwartek i piątek (23 i 24 stycznia) o godz. 10 i 12. Bilet wstępu: 5zł.
      
       W piątek, 24 stycznia o godz. 10.30 Filia nr 4 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Ogólnej zaprasza rodziców bądź opiekunów z dziećmi w wieku 2-3 lata na pierwsze spotkanie w nowym cyklu pod hasłem "Poranek malucha z ... książką". Wstęp wolny.
       Również w piatek, o godz. 18 Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza do "Galerii na Wyspie" przy ul. Warszawskiej 51 na wernisaż wystawy prac uczestników młodzieżowej pracowni plastycznej prowadzonej przez Katarzynę Smeję-Skulimowską.
       W weekend (24-26 stycznia) w Elblągu odbędzie się XVII Żuławski Międzynarodowy Kongres Brydża Sportowego. Organizatorem Kongresu im. Arcymistrza Międzynarodowego Mirosława Wołka jest ESBS - Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego.
      
       Rektor PWSZ w niedzielę, 26 stycznia o godz. 19 zaprasza do Katedry św. Mikołaja na koncert kolęd pt. „Świąteczne wędrowanie" w wykonaniu solistów Akademickiego Chóru PWSZ w Elblągu oraz Chóru Lutnia z Malborka, pod dyrekcja Bożeny Belcarz, z towarzyszeniem zespołu jazzowego Bartka Krzywdy (instrumenty perkusyjne, klawiszowe, kontrabas oraz saksofony).
      
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama