UWAGA!

Wakacje z Rodzinnym Parkiem Rozrywki Nowa Holandia czas zacząć!

2015-07-01
14:52
 
Wakacje z Rodzinnym Parkiem Rozrywki Nowa Holandia czas zacząć!

Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia oferuje atrakcje dla młodszych i starszych tj. Wyspa Iluzji, Wyspa Zakochanych czy Dwór Króla Artura. Lew gigant to zjeżdżalnia, którą dzieci uwielbiają chociaż niejeden dorosły dał się jej skusić. Kopalnia Złota i Labirynt pozwoli wyostrzyć instynkt odkrywcy i orientację, a ścieżka edukacyjna wzbogacić o dodatkową wiedzę. Na dokładkę na terenie Parku mamy do czynienia z przyrodą w ptaszarni i mini zoo. Dopełnieniem udanego dnia w Rodzinnym Parku Rozrywki będzie rejs tramwajem wodnym po naszych kanałach.

Jesteśmy blisko...
       Dostanie się na obszar Nowej Holandii to jedyne 10 minut z każdego miejsca w mieście przez obwodnicę Elbląga. Na teren parku można też dojechać komunikacją miejską, autobusami linii  8 i 19 należy dojechać na ulicę skrzydlatą a następnie wiaduktem na obwodnicą udać się w kierunku parku.
      
       Dla spragnionych i głodnych...

       Na terenie parku funkcjonują punkty gastronomiczne, gdzie można zjeść ciepły posiłek, wypić kawę, herbatę lub zimny napój, a na dokładkę zamówić pyszny deser w postaci lodów. Zapraszamy również do naszych restauracji.
      
       Godziny otwarcia w okresie wakacji

       Zapraszamy codziennie w godzinach 10–20, co oznacza, że nawet największy śpioch da radę odwiedzić Rodzinny Park Rozrywki.
      
       Wakacyjną zabawę czas zacząć!
      
       Więcej informacji:
       www.nowaholandia.pl
       55 615 10 85

       ------- Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej