UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przyjechali partyjni delegaci KCKO i jedyne co można im było pokazać to dzieła PIS w tym przekop mierzei wiślanej, kanał do Elbląga, most obrotowy. Otwierali buzie że zdziwienia i podziwu. Zapytali miśka a co zrobili nasi, wskazał na mini piekarczyki. Oto ich oowoce, po owocach ich poznacie....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    8
    Harleyem po bażantarni(2026-06-23)
  • @Harleyem po bażantarni - ""cóż szkodzi obiecać?"" dokładnie to będzie. Jak mówili w 2023 To rząd PiS blokuje rozwój portu jak będzie rząd PO ( obecnie KO) i ta sama opcja rządziła w mieście ( jak ma to miejsce obecnie) to inwestycja "ruszy z kopyta ! Widzimy mamy połowę 2026 i te pogłębianie idzie jak po grudzie. Jestem zdziwiony że ktoś się na te ich zagrania jeszcze nabiera.
  • @Harleyem po bażantarni - Czyli ty jako lokalny przedstawiciel kc pis propaganda tradycyjnie ucho zapusciles
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    14
    Jawamkaczoraniewybieralem(2026-06-23)
  • Bo takie to prace i takie tempo mądrusiu. Szampany, fanfary i czerwone dywany na otwarciu przekopu. Wyglądało to jak otwarcie autostrady bez zjazdów, drogi do znikąd. Oficjalne się rozjechali, statek pokazowy zwrot prze rufę i powrót na Bałtyk. Bo żadnej drogi wodnej nie przygotowano. Politycy tylko gadają. A jak operator pogłębiarki skupiony jest na swoim TikToki i prowadzeniu transmisji live to widać jakie tam postępy. Mniej więcej jakbyś jedną łopatą remont na 1 Maja torowiska chciał ogarnąć.
  • @Harleyem po bażantarni - Trzy przekopy se zbuduj. Wykonawcy się najedzą, zyskiem podzielą z kim trzeba a wzrostu przeładunków w porcie nie uświadczysz.
  • Słyszę KOwskie ujadanie i wycie! Myślę sobie trafiam znakomicie. Celnie punktuję nieróbstwo członków KO.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Harleyem po bażantarni(2026-06-23)
  • @Harleyem po bażantarni - Zaburzenia słuchu?uchole tak mają przedstawicielu wydziału ujadania kc pis
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    33 i 3/4 zielonej łapki(2026-06-23)
  • @Harleyem po bażantarni - Pisowski literat wierszem nadaje-absolwent Collegium tumanum?
  • @Harleyem po bażantarni - A ja widzę, że to wyznawcy PiSu ujadają i wyją, to wasze jest 90% wpisów, widać mnóstwo wśród was nierobów. O myśleniu w twoim przypadku nie ma mowy harleyowcu.
Reklama