UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Warsztaty w ZSIŚiU

 
Elbląg, Warsztaty w ZSIŚiU

W piątek (1 czerwca) w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług zapoczątkowano cykl ogólnopolskich warsztatów dotyczących tworzenia programu nauczania dla kierunku: technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej wg nowej podstawy programowej.

Na warsztaty przyjechali przedstawiciele szkół zawodowych z całego kraju, w których ten nowy kierunek nauczania jest obecnie realizowany, oraz szkół chcących go w nowym roku szkolnym otworzyć. Przybyli dyrektorzy szkół i nauczyciele przedmiotów zawodowych, między innymi z Bydgoszczy, Wrocławia, Poznania i Kwidzyna.
       Warsztaty miały na celu stworzenie wspólnego programu nauczania dla zawodu technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (TUiSEO). Podczas zajęć wypracowano plan nauczania i rozdzielono dalszą pracę dla zespołów w zakresie szczegółowego programu dla wyodrębnionych przedmiotów. Spotkanie urozmaicił występ chóru szkolnego La boca oraz pokaz Lip-Duba. Kolejne spotkanie grupy autorskiej odbędzie się 21 czerwca w Bydgoszczy.
       W wykładzie pt. „Program nauczania dla zawodu – stan prawny na rozdrożu” dr Danuta Oleksiak, konsultant przedmiotów zawodowych w WMODN w Elblągu, udzieliła pomocy dydaktycznej w zakresie wymogów prawnych i formalnych tworzenia zawodowych programów nauczania. Recenzentem merytorycznym tworzonego programu nauczania będzie dr inż. Maciej Wesołowski, wykładowca z zakresu energetyki odnawialnej WNT Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Moderatorem przedsięwzięcia i współautorem powstającego programu nauczania dla TUiSEO jest nauczyciel przedmiotów zawodowych energetyki odnawialnej Mirosław Pawlukowicz.
      
      
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama