UWAGA!

Węzeł Wschód: passatem wjechała pod ciężarówkę

 • A moim
  zdaniem
 • Zobacz 20
  komentarzy
 • Zobacz
  fotoreportaż
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Wypadki drogowe (z rannymi)
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
2013-10-06
13:54
 
Elbląg, Węzeł Wschód: passatem wjechała pod ciężarówkę
fot. WS

Dziś (6 października) około godz. 12.30 na Węźle Wschód miał miejsce groźny wypadek z udziałem dwóch pojazdów: osobowego i ciężarowego. Jedna ranna osoba została zabrana karetką pogotowia ratunkowego do szpitala. Ruch pojazdów z Węzła Wschód w kierunku Gdańska został całkowicie zablokowany. Zobacz więcej zdjęć.

Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu zdarzenia policjanci, 21-letnia kierująca pojazdem volkswagen passat jadąc od strony Elbląga w kierunku Gdańska na Węźle Wschód wymusiła pierwszeństwo przejazdu na jadącym od strony Braniewa kierowcy ciężarowej scanii z naczepą. Kobieta wjechała na drogę w kierunku Gdańska z pominięciem pasa przeznaczonego dla włączających się do ruchu.
       Pierwsi na miejscu wypadku zjawili się strażacy z JRG1 w Elblągu. Zabezpieczyli oni teren wokół miejsca zdarzenia i z pomocą hydraulicznego sprzętu specjalistycznego przystąpili do wydostania rannej, zakleszczonej we wraku pojazdu kobiety. Udzielili jej również pierwszej pomocy przedmedycznej. Po przyjeździe karetki przekazali ją lekarzowi i ratownikom pogotowia ratunkowego. Jadący passatem z kobietą młody mężczyzna siedzący na miejscu pasażera praktycznie nie odniósł żadnych obrażeń. Na czas pracy służb ratunkowych i policji droga z Węzła Wschód w kierunku Gdańska na kilka godzin została całkowicie zablokowana. Policyjne postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego wypadku.
      
Witold Sadowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama