UWAGA!

Wielkanocne życzenia

Elbląg, Wielkanocne życzenia

Radosnych, rodzinnych, pełnych wiary, nadziei i miłości Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego dyngusa życzy wszystkim Czytelnikom Redakcja i wydawca portEl.pl.

Zapraszamy wszystkich Czytelników do składania świątecznych życzeń w rubryce „a moim zdaniem”.
      
Redakcja i wydawca portEl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Z okazji świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiosennym nastrojem, życzę mojemu bratu Włodkowi i bratowej Anetcie, aby zdrowie, poczucie humoru i i czytelnicy PORTELU nigdy ICH nie opuszczali. Siostra i szwagierka.
 • Tu można komentować, a życzeń od Pana Nowaczyka nie - ciekawe Dlaczego ? ALLeluja !!!
 • Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła, atmosfera była miła, a zajączek uśmiechnięty, przyniósł wreszcie te prezenty wowa
 • florek No i widać obludę pseudo -katolików, ktorzy wcześniej krytykuja swięta, kościół, religie, Papieza polaka. .. a w sobotę biegną do koscioła, by poswiecić koszyczek z jedzeniem, bo im tak kaze tradycja. A w jakiej wierze byliscie wychowani, ze wam wolno sie nasmiewać ze wszystkiego co ma jakaś wartośc moralno-rekigijną ?Buraki i tyle. .. Tym wszystkim, ktorzy ię nasmkiewaja, zyczę. .. " smacznego ". Bo nawet nie wiecie, nie pamietacie po co wogóle są święta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  florek(2010-04-03)
 • Szanowni Państwo, życzę świątecznych doznań w kręgu rodzinnym, spokoju oraz wszystkich wspaniałości stołu, jak to tradycyjnie bywa. Oby te chwile pozwoliły Wam przetrwać w dalszym czasie wszystkie ułomności i przyjaciół, wrogów oraz wszechobecnych zwykłych głupców. Jeszcze raz słonecznego czasu we Święta i po nich. A portalowi oby był nadal z jeszcze fajniejszymi wpisywaczami. .. ..
 • "Wielkanocne POzdrowienia" panie grzegorzu nowaczyk czemu ma służyć pana częsta obecność na portel-u chce pan się zareklamować za pieniążki podatników, a później uczestniczyć w wyborach na prezydenta elbląga? jak i pis i pana partia również nie ma nic dobrego do zaoferowania swoim wyborcą więc na próżno wasze starania wyborca się liczy przed wyborami a później macie go gdzieś
 • Pan, Panie Florek to nie zapomniał Pan o czymś? "Nie sądźcie bo sami sądzeni będziecie". Wiara to miłość. Pana komentarze świadczą jakim Pan jest katolikiem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Tomasz Ha(2010-04-03)
 • Świeta Wielkiej Nocy nie polegają na nażeraniu się i chlaniu wódy. Więc proszę o refleksję w te wolne dni. Alleluja ! - to do katolików -- A do ateistów nie mam żadnych życzeń bo im to przecież lata. Niech celebrują sobie urodziny Lenina bo niebawem będą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  STARYDINO(2010-04-03)
 • Panie Florku, zgodnie z doktryną teologiczna liturgia to nie jest zgromadzenie swietych tylko zgromadzenie POKUTUJACYCH GESZNIKOW. Wechwalajac Pana Boga pozdrawiam pana, pozdrawiam wszystkich. Hosanna na wysokości a na ziemi pokój ludziom dobrej woli.
 • dobrym lecz stanowczo za delikatnym jest dokument zrealizowany przez tvn pt. władcy marionetek tak jest pokazana cała prawda jak politycy mają w poszanowaniu swojego wyborcę oraz kłamią jak najęci obywatele jak przyjdzie czas wyborów PODZIĘKUJMY im ZA TO !!!
 • panie nowaczyk pan też rozmawiał z panią ewą z gorzowa wlkp. jak tusk?
 • Tobie "portelu" także :) z małą dygresją: nie lansujcie tak tego "pana" - to żenujące dla wszystkich.
Reklama