UWAGA!

Willa Dentika - nowy standard usług stomatologicznych w Elblągu

Prywatna klinika stomatologiczna z najnowszym sprzętem, zespołem młodych uśmiechniętych lekarzy i technologiami dostępnymi po raz pierwszy w naszym mieście. Przekonaj się jak inne podejście do pacjenta, nowoczesny sprzęt, materiały i metody leczenia oraz dobra atmosfera w trakcie zabiegów mogą zmienić Twoje dotychczasowe wyobrażenia o leczeniu stomatologicznym. Trwa styczniowa promocja z bezpłatną konsultacją przed leczeniem.

Dlaczego elblążanie zaczęli przenosić swoje leczenie do Willa Dentika?
       Po pierwsze przekonuje pełen zakres usług stomatologicznych świadczonych w jednym miejscu, mieszcząca się przy ulicy Saperów 8 Willa Dentika to oprócz stomatologii zachowawczej również pracownia RTG, stomatologia estetyczna, a także realizacja Planów Leczenia przy użyciu najnowszego sprzętu. Zakres tego leczenia ustalany jest z pacjentem podczas konsultacji.
      
       Po drugie w Willa Dentika przyjmują młodzi uśmiechnięci lekarze z empatią i zrozumieniem podchodzący do każdego pacjenta. Zespół Willa Dentika to:
      
       lekarz stomatolog Paweł Szramke
       lekarz stomatolog Mateusz Papierz
       lekarz stomatolog Karol Dudzik
       lekarz stomatolog spec. chirurg Małgorzata Spiżewska
      
       Indywidualne podejście w Willa Dentika to również dostosowanie Planu Leczenia do Państwa aktualnych możliwości czasowych i finansowych.
      
       Willa Dentika to zupełnie nowe gabinety stomatologiczne wyposażone w najnowszy, nowoczesny sprzęt. Oprócz komfortu pracy zapewnia to również pacjentom gwarancję wykonania usługi stomatologicznej w nowym standardzie. Godziny pracy dostosowaliśmy do rytmu dnia elblążan, lekarze przyjmują również przed południem.
      
       Do końca stycznia trwa promocja dla nowych pacjentów Willa Dentika. Okazją do poznania naszej kliniki i swojego lekarza jest bezpłatna konsultacja przed leczeniem. Za wszystkie pozostałe usługi mogą Państwa zapłacić w Willa Dentika kartą.
      
      
       Zapraszamy
      
       Willa Dentika

       Nowoczesna stomatologia i pracownia protetyczna 3D

 


       ul. Saperów 8
       82-300 Elbląg
      
       godziny pracy:
       poniedziałek – piątek 09:00 – 19:00
      
       rejestracja wizyt:
       55 623 07 70
       508 336 676
      

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama