UWAGA!

Wjechał w... remizę strażacką

 Elbląg, Wjechał w... remizę strażacką
fot. nadesłana

Kierowca volkswagena najpierw staranował bramę wjazdową, a później uderzył w garaż remizy strażackiej. Do tego zdarzenia doszło w piątek (13 grudnia) we Fromborku. 

- Kierujący volkswagenem po przejechaniu skrzyżowania dróg wojewódzkich staranował bramę wjazdową, a następnie pojazd uderzył w garaż remizy Ochotniczej Straży Pożarnej we Fromborku - informuje mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w Braniewie.

Jak wyjaśnia siła uderzenia volkswagena była tak duża, że zaparkowany w garażu podnośnik hydrauliczny został przesunięty.

- Autem podróżowała jedna osoba. Ranny kierowca po udzieleniu pomocy medycznej przez strażaków został przekazany dla załogi zespołu ratownictwa medycznego i przewieziony do szpitala. Na miejscu wypadku oprócz strażaków- ochotników z OSP Frombork obecni byli strażacy z KP PSP w Braniewie, zespół ratownictwa medycznego oraz braniewscy policjanci, którzy wyjaśniali okoliczności zdarzenia. Strażnica OSP Frombork po usunięciu auta osobowego została zabezpieczona przez strażaków - dodaje mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek. 

 

inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama