UWAGA!

Włamanie do bankomatu, pieniądze nie zniknęły (aktualizacja)

 
Elbląg, Włamanie do bankomatu, pieniądze nie zniknęły  (aktualizacja)
(fot. Michał Skroboszewski)

Nieznani sprawcy lub sprawca uszkodzili bankomat znajdujący przy ul. Elbląskiej w Gronowie Elbląskim. Do zdarzenia doszło w środę nocy, a policję poinformowała firma ochroniarska. Zobacz zdjęcia. Jak informuje policja, sprawcy nie udało się ukraść z bankomatu pieniędzy.

Po godz. 3 w nocy elbląscy policjanci zostali poinformowani przez pracowników firmy ochroniarskiej, że w Gronowie Elbląskim doszło do uszkodzenia bankomatu przy ul. Elbląskiej.
       Obecnie na miejscu pracują policjanci, skierowano tam również grupę dochodzeniowo- śledzą z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie wraz z ekspertami z laboratorium kryminalistycznego.
       - Trwają oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczane są ślady, będziemy ustalać oraz przesłuchiwać świadków. Zabezpieczyliśmy również monitoring – wyjaśnia kom. Izabela Niedźwiedzka - Pardela z zespołu prasowego KWP w Olsztynie. - Po analizie zabezpieczonego materiału będzie można szczegółowo określić metodę działania sprawcy bądź sprawców. Ustalamy, czy doszło do kradzieży pieniędzy.
      
       Aktualizacja z czwartku: Postępowanie w sprawie zniszczenia bankomatu prowadzi Komenda Wojewódzka Policji pod nadzorem prokuratury. Jak informuje sierż. szt. Tomasz Markowski, oficer prasowy KWP w Olsztynie, pieniądze z uszkodzonego bakomatu nie zniknęły. Policja poszukuje sprawcy lub sprawców włamania. 
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama