UWAGA!

Własnym oczom nie wierzę

2009-12-19
Aktualizowany 2009-12-19 15:16
Elbląg, Własnym  oczom nie wierzę

Gdy wszedłem na ich ich stronę przecierałem oczy ze zdumienia. Plakaty przedstawiające Hitlera i innych faszystowskich bonzów ozdobione polskimi symbolami narodowymi. Biedny Adolf pewnie by się w grobie przewrócił, gdyby takowy miał. Wszystko można o nim powiedzieć, ale nie to, że pragnął być przedstawiany na swoich dumnych portretach na tle polskiego orła i flagi. Za czasów III Rzeszy autor takiego plakatu wylądowałby niechybnie w Stutthofie i został podobnie jak jego idol przerobiony na popiół. Natomiast za czasów III Rzeczypospolitej tenże sam autor i jego kamraci organizują w jednym z podelbląskich klubów koncert pod znakiem swastyki.

Niestety nie możemy zareklamować w którym, ponieważ koncert jest mocno zakonspirowany. Można mieć tylko nadzieję, że któraś z licznych służb specjalnych porzuci na chwilę swoje rutynowe obowiązki i pofatyguje się by przemówić tym "nadludziom" do rozumu. Owi "nadludzie" w polskim wydaniu mają niestety dwie organiczne wady, po pierwsze są niestety Słowianami, co zgodnie z teorią ich wodza kwalifikuje ich do rasy podludzi, a skoro tego nie rozumieją, to znaczy, że są psychicznie chorzy, co z kolei kwalifikuje ich do poddania eutanazji. Swoją drogą, to nasuwa się, przyznaję, dosyć makabryczna refleksja - faszyści wymordowali tylu wartościowych Polaków, dlaczego wśród nich nie było przodków tych, którzy teraz przynoszą nam hańbę?!
       Podczas okupacji modne było hasło "Tylko świnie siedzą w kinie". Oglądanie produkcji ministra propagandy Rzeszy Goebbelsa było wtedy czynem mocno niepatriotycznym. Nie wiemy jeszcze który klub udzielił gościny neofaszystom, ale zapewne dzięki naszym niezawodnym Czytelnikom się dowiemy. Już teraz ogłaszamy konkurs na podobne hasło reklamujące ten klub.
      
      
Walczący z Głupotą
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama