UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Aspołeczne jednostki? Człowieku byłes tam? Haha szukali pretekstów o byle co aby usunąc tych którzy im się nie podobali. To nie były jednostki aspołeczne, a nawet jakby to czy rolą pedagoga nie jest uczenie? Zresztą nauczyciel to mało szanowany zawodów własnie przez to że z latami stają się jak roboty i odwalają swój program i do domu. Są wyjątki wśród nauczycieli co są pasjonatami ale " wegetarianin" i inne baby do nich w SP 1 nie należały! haha p. s. wyrosłem na ludzi, pracuję we własnej firmie, jestem po studiach. .. taaak, byłem aspołeczny. .. a czy domeną dziecka nie jest tzw nieokrzesanie? Wszystkie dzieci są grzeczne? Taak, oni by chcieli mieć posłuszne stadko. To wiek na to! A oni nie znali się na fachu i usuwali tzw problem ze swojej placówki i z pewnoscią nie byli i nie są przykładem dobrego nauczyciela, a nagród sobie poprzyznawaliiiii, że hej! Wstyd! Moje dzieci nie chodzą do tych szkół gdzie oni uczą, mam swoją liste tych tzw. " nauczycieli" . Nie tylko ja sprawdzam przeszłosć nauczycieli oni taki mają coś za uszami jak te tzw aspołeczne jednostki - czyli DZIECI. I taka osoba jak wegetarianin były dyr. oświaty? Cooo! ładne kwiatki! Okropny wybór. Dobrze, że odpadł.
  • w SP 1 nie lubi się dzieciaków problemowych, lubi się nowobogackich, których rodzice mają i dają kasę, co rozpieszczają nauczycielki kręcące zadkami, reszta to rynsztok dla nich
Reklama