UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Oblewać gówniarstwo ile sie da, mniej gnoi na drodze, bedzie bezpiecznej.
  • A gdzie kultura? Podejrzewam ze pisze to osoba starsza, ktora powinna uczyc te "gowniarstwo"kultury, a później mowia ze mlodzi sa bez kultury ale skad maja się jej uczyc haha ? Zalosna/y Pan/Pani jest. Nie jeden mlody kierowca jest bardziej odpowiedzialny na drodze niz ten "staruch"który ledwo co widzi, stawy mu siadaja, choruje na serce, cukrzyce itp :)z tego co widzę na drogach to przeważnie osoby starsze powoduja teraz wypadki, sa niebezpieczni na drogach, jada z predkoscia 20/30km na godzinę z glowa w szybie. Moim zdaniem takie osoby powinny miec zabierane prawo jazdy. Gdyby mierzyć wszystkich jedną miarą nikt by nie mial prawo jazdy. Bez pozdrowień Hashtagi: #Asd
  • Starsi powidyja więcej wypadków? A ten ze Szczytna, który wjechal w babcie z wnukami, to ile mial lat? A ten, ,który wjechal w latarnie, to ile miał lat?
  • "Oblewać gó. .iarstwo ile się da"- Myślę, że sam jestem glówniarzem co zdał za 15 razem i życzysz innym tego samego cwaniaczku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Niepozdrawiam(2020-04-30)
  • Gówniarstwo nie panuje nad emocjami często wiąże się to z zespołem niespokojnych nóg, na światłach bębnią palcami w kierownice tak im się niecierpliwi, dopalacze też robią swoje. Oczywiście nie mówię o wszystkich.
Reklama