UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • znowu polowanie na najuboższych bo niby kogo oni połapią psia krew ? Tylko biedaków którzy nie mają co do garnka włożyć a już na pewno nie mają kasy na karę. Ja pracuję za najniższą i też mnie nie stać na karte bo to złodziejstwo. Rozumiem jakieś normalne składki ale nie takie jak ktoś idzie 5 razy w roku na ryby. Kłusownictwem trudnią się zorganizowane grupy a nie ludzie którzy złowią na wędkę 3 płotki. To jest poje. .ba. ne państwo z idiotami w rządzie okopanymi służbami represyjnymi wyżywającymi się na najbiedniejszych a góra pławi się w dobrodziejstwie na pewno nie dorabiając się uczciwie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    6
    RybakRyś(2014-11-14)
  • Proponuje zakup zezwolenia na wody morskie - cena tylko 49zl do kupienia w kapitanacie Portu - Frombork, Tolkmicko, Sztutowo. Mozna lowic na morzu, zalewie wislanym, rrzece elblag od ujscia do mostu z S7.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Ferdek.Schichau(2014-11-14)
  • Właśnie mam zamiar to zezwolenie wykupić na przyszły rok a nie dorabiać krętaczy. Gdzie konkretnie można łowić w Elblągu bo nie znam na tyle terenu "od ujścia do mostu" czy chodzi o odcinek od Nowakowa do mostu Unii ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Świerzak(2014-11-15)
  • Morze Baltyckie, Zalew Wislany, rz. Elblag od ujscia do mostu, gdzie obwodnica z S7 przecina rz. Elblag. Zezwolenie jest na caly rok - jak kupisz w lutym masz do lutego przyszlego roku, a nie jak w PZW zawsze do konca biezacego roku. Nie potrzebna jest karta wedkarska.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    wedkarz(2014-11-15)
Reklama