UWAGA!

Wspólne patrole policjantów i gminnych strażników

Elbląg, Dziś porozumienie podpisali szef elbląskich policjantów mł. insp. Marek Osik i wójt gminy Milejewo Ryszard Janusz
Dziś porozumienie podpisali szef elbląskich policjantów mł. insp. Marek Osik i wójt gminy Milejewo Ryszard Janusz (fot. KMP w Elblągu)

Elbląscy policjanci rozpoczynają współpracę ze Strażami Gminnymi. Dzisiaj (8 września) komendant Marek Osik podpisał w tej sprawie porozumienie z wójtem gminy Milejewo.

Współpraca ma na celu organizowanie i prowadzenie wspólnych przedsięwzięć zapewniających bezpieczeństwo i porządek publiczny na terenie działania jednostek. Policjanci oraz funkcjonariusze Straży Gminnej będą pełnili wspólne patrole oraz uczestniczyli we wspólnych szkoleniach i ćwiczeniach.
     Dziś (8 września) Komendant Miejski Policji w Elblągu mł. insp. Marek Osik i wójt gminy Milejewo Ryszard Janusz podpisali porozumienie o współpracy pomiędzy elbląską policją a Strażą Gminną w Milejewie. Swój podpis złożył także Komendant
     Straży Gminnej w Milejewie Janusz Sieński. Na spotkaniu obecny był Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu nadkom. Robert Muraszko, który sprawuje nadzór nad pionem prewencji.
     Wkrótce podpisane zostaną kolejne porozumienia z innymi gminami.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • jeszcze niech tam bedzie CBS, ABW i cos zalozmy moze PISORMO oraz Katolicka mocherowa
 • uwazajcie na ta gmine, tam jest firma wynajeta z fotoradarem, dzieki wojtowi. Ma pewnie malo kasy, a to pewnie dla bezpieczenstwa, ale swojej kasy
 • żenada totalna. pan wójt się osmieszył kompletnie. a fotoradar to rzeczywiście pomysł pana j/w tylko dlaczego funkcjonariusze strazy gminnej chowają sie po krzakach a potem ludzie dostają "prezenty". wiem co piszę bo jeżdżę tą trasą codziennie i jakoś nie zauważyłem panów strażników ani w piastowie ani w okolicach dawnego posterunku policji gdzie notabene mieszka pan komendant strazy gminnej. a pan wójt jest zainteresowany tylko starżą pożarną, imprezami w okolicznych wsiach i sportem. reszta gówno go obchodzi. ryba nie psuje się od głowy ale od dołu - ale co tam, to tylko polska.
 • pozdro dla pana janusza. fajny gość-świetny kandydat na prezydenta elbląga. powinien pan kandyować. ci co go znaja wiedzą o co chodzi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  WIĘCEJ TAKICH JAK ON(2008-09-09)
 • Gminni strażnicy ? ile jeszcze nierobów będziemy utrzymywać z naszych pensji a póżniej płacić im emerytury, robi się Państwo policyjno - mocherowe Ha Ha Ha
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wkurzony(2008-09-10)
 • I bardzo dobrze, w końcu znalazł się wójt, który ma odwagę postawić fotoradary na swoim terenie w ochronie życia mieszkańcom Gminy i osób przejeżdżających przez teren Gminy. Mieszkam w tej Gminie i jeżdżę kilka razy drogą 504.To co wyczyniają pseudo kierowcy to woła o pomstę do nieba. Jeśli chcą się pozabijać to proszę bardzo, a nie na drodze stwarzając niebezpieczne sytuacje innym. Dla tychi co jeżdżą prawidłowo fotoradary i policja drogowa nie jest postrachem, więc piratów należy łoić mandatami a kasa gminna na tym też niech korzysta, bo potrzeb w gminie jest wiele. Gratulacje Panie Wójcie. .. .. tak trzymać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mieszkanka Gminy Milejewo(2008-09-11)
 • Jak zwykle same krytyki i to na pewno tych "największych" pracusiów. Potraficie tylko krytykować a wziąć się do roboty przy swojej chałupie posprzątać bo gnój dookoła i smród. Takim nikt nigdy nie dogodzi. Panie Wójcie róbcie swoje, gratulacje za podjęcie decyzji o fotoradarach, bo droga do Milejewa to niczym tor wyścigowy dla tych "super" kierowców.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  miłośnik Milejewa(2008-09-11)
 • popieram -kandydat na prezydenta miasta - super
Reklama