UWAGA!

Wszystko gotowe!

Chcesz mieć ciepło w domu czy biurze - zgłoś to administracji budynku. Już nie trzeba czekać, aż jakiś ważny urzędnik zleci odgórnym poleceniem: inaugurujemy sezon grzewczy.

Mimo że w kalendarzu jeszcze lato, wieczory i poranki są naprawdę chłodne, a w nocy temperatura spada poniżej 10 stopni. Pracownicy Elektrociepłowni Elbląg i Elbląskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej odbierają od kilku dni telefony od zmarzniętych elblążan z prośbą o włączenie kaloryferów.
     - Jesteśmy gotowi na to praktycznie przez cały rok - mówi Krzysztof Żochowski, dyrektor ds. eksploatacji EPEC. - Jednak musimy otrzymać taki wniosek nie od pojedynczego lokatora kamienicy czy bloku, a od jej administratora lub zarządcy. Wtedy, praktycznie w ciągu doby ciepło zostanie dostarczone. Na razie zgłosiło się ich kilku. Ciepło jest już m.in. w żłobkach i przedszkolach.
     Gotowość dostarczenia energii cieplnej już od początku września deklaruje jej producent, Elektrociepłownia Elbląg. - Jesteśmy po remontach urządzeń, na placu składowym mamy zapas węgla do końca roku i podpisane umowy na stałe dostawy - zapewnia Robert Szaj, prezes Elektrociepłowni Elbląg.
Mira Stankiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama