UWAGA!

Wybrali Bursztynową Miss Polski

 
Elbląg, Wybrali Bursztynową Miss Polski
(fot. nadesłane)

W sobotę na promenadzie w Ustce odbył się wielki finał jedenastej edycji wyborów Bursztynowej Miss Polski 2014. Jeden z tytułów komplementarnych otrzymała Alicja Łada z podelbląskich Kępek.

Kandydatki przeszły długą drogę, aby znaleźć się na scenie podczas wielkiego finału i zawalczyć o koronę. Począwszy od zgłoszenia się do konkursu za pomocą formularza na oficjalnej stronie wyborów, poprzez udział w jednym z czterech konkursów eliminacyjnych, kończąc na pięciodniowym zgrupowaniu przygotowawczym.
       Na wybraną dwunastkę dziewcząt podczas kilkudniowego pobytu w Ustce czekała zarówno ciężka praca jak i niezapomniane atrakcje. Dziewczęta wzięły udział w sesji zdjęciowej do limitowanej edycji kalendarza na 2015 rok, ciężko pracowały nad choreografią do sobotniego występu oraz wzięły udział w Mistrzostwach Polski w Poławianiu Bursztynu w specjalnej kategorii „Bursztynowa Miss”.
       Wielki finał wyborów, będący najważniejszym wydarzeniem podczas całego cyklu imprez „Lato z Bursztynową Miss Polski 2014” zgromadził na Promenadzie w Ustce liczną publiczność. Decyzją jury tytuł Bursztynowej Miss Polski 2014 otrzymała 18-letnia Aleksandra Grysz z Iławy. Tytuły komplementarne otrzymały: Alicja Łada z podelbląskich Kępek (Bursztynowa Miss Polski Uroda 2014), Aleksandra Grysz z Iławy (Bursztynowa Miss Polski Fantazja 2014), Patrycja Daszkiewicz z Giżycka (Bursztynowa Miss Polski Slim Ekspress 2014) i Sandra Muzalewska z Torunia (Bursztynowa Miss Publiczności 2014). Bursztynową Miss Polski Internetu 2014 decyzją internautów została Monika Mesinger z Nowego Dworu Gdańskiego. Wszystkim finalistkom serdecznie gratulujemy!
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama