UWAGA!

Wypadek w Młynarach. Motocyklista walczy o życie

Elbląg, Wypadek w Młynarach. Motocyklista walczy o życie

W szpitalu o życie walczy 23-letni motocyklista, który dzisiejszej (19 czerwca) nocy uległ wypadkowi w Młynarach. Mężczyzna nie zapanował nad pojazdem i na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w krawężnik, a następnie przewrócił się na prawy bok. Był pijany. Miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 3 w nocy w Młynarach. Tam motocyklem suzuki jechał 23-letni mężczyzna. Podczas pokonywania jednego z zakrętów stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu oraz przednim kołem uderzył w krawężnik. To spowodowało, że jego motocykl wywrócił się na bok. 23-latek został przewieziony karetką na oddział intensywnej terapii. Lekarze określają jego stan jako krytyczny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocyklista miał w organizmie nieco ponad 2 promile alkoholu. Obecnie trwa policyjne postępowanie w sprawie okoliczności wypadku.
       Policja apeluje do kierowców o to, by nie wsiadali za kierownicę po alkoholu. Jest to przestępstwo, za które może grozić kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności, jednak ta kara jest nie współmierna do kary jaką może wyznaczyć samo życie. W tym przypadku konsekwencje są dużo większe, a czasem nieodwracalne.
      
mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama