UWAGA!

XVI Elbląskie Forum Inicjatyw Pozarządowych już w najbliższą niedzielę

2015-06-24
Aktualizowany 2015-06-26 11:45
 
Elbląg, XVI Elbląskie Forum Inicjatyw Pozarządowych już w najbliższą niedzielę
fot. nadesłana

W niedzielę 28 czerwca na elbląskiej starówce po raz kolejny zrobi się kolorowo i gwarno. Stowarzyszenia, fundacje i grupy nieformalne z Elbląga i Gminy Elbląg po raz szesnasty zaprezentują w atrakcyjnej formie mieszkańcom miasta i turystom swoją działalność podczas dorocznego Elbląskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych.

Święto będzie okazją do zapoznania się z pracą organizacji pozarządowych, która, choć na co dzień żmudna i mało medialna, przynosi bardzo konkretne efekty. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jak często korzystamy z efektów tej pracy. To organizacje pozarządowe zrzeszają wolontariuszy, realizują wiele przedsięwzięć na polu kultury, sportu, opiekują się zwierzętami, pomagają osobom znajdującym się w trudnej sytuacji.
       Hasło tegorocznego FIPu to "Dzień dobry. Znamy się?". Często na ulicy, czy w sklepie mijamy osoby, które są naszymi sąsiadami, znamy się z widzenia. W najbliższą niedzielę poznajmy ich jako zaangażowanych, pełnych pasji i pomysłów „pozarządowców”. Organizacje prezentujące się na Forum przygotowują dla Państwa wiele konkursów, zabaw, warsztatów. Tylko na FIPie skosztujecie zdrowych, domowych smakołyków i obejrzycie piękne wyroby rękodzielnicze.
       Zaprośmy na niedzielny spacer po elbląskiej starówce naszych bliskich. Może dla niejednego z nich będzie to początek bliskiej znajomości z organizacjami pozarządowymi?
       Widzimy się już w niedzielę, 28 czerwca na Starym Rynku. Zaczynamy o godzinie 12.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama