UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Z orkiestrą na lodowisku

Elbląg, Z orkiestrą na lodowisku
fot. arch. AD

W niedzielę, 9 stycznia już po raz dziewiętnasty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Do grania z Orkiestrą przyłącza się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji udostępniając w niedzielę wejście na lodowisko za datek na rzecz WOŚP.

Organizatorem tegorocznego elbląskiego finału jest Regionalne Centrum Wolontariatu przy ul. Stefczyka 7-8. Dochód z XIX finału będzie przeznaczony na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Przed rokiem XVIII finał w Elblągu organizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ze znakomitym efektem, bowiem elblążanie wykazali się wielką szczodrobliwością i zebrano ponad 120 tysięcy złotych. To rekord wpływu środków na szczytny cel w naszym mieście. Czy można go poprawić? Z pewnością tak, zależy jednak jak będą reagować na wolontariuszy z puszkami mieszkańcy Elbląga
       Do łańcucha dobrej woli włącza się MOSiR udostępniając w niedzielę w godzinach 15.15; 16.15, 17.30 i 18.30 wejście na lodowisko za wrzut datków do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy elblążan z rodzinami na ślizgawkę przy dobrej muzyce na lodowisko przy ul. Karowej. Rekreacja i rozrywka też może służyć wyższym celom, tu ratowaniu dzieci.
       Przypominamy, że zebrane pieniądze zostaną wykorzystane na zakup sprzętu, który pozwoli na wczesne wykrycie i leczenie wad układu moczowego oraz niewydolności nerek. Zatem spotkajmy się w niedzielę na lodowisku MOSiR.
      
Marek Wnuk , dyrektor MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama