UWAGA!

Zadaj pytanie marszałkowi

Gościem popołudniowego programu elbląskiego pasma Radia Olsztyn będzie Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Andrzej Ryński. Zapraszamy Czytelników do zadawania pytań na stronach interenetowych portEla.

Na pytania i opinie zamieszczone w rubryce ",... a moim zdaniem" czekamy do godziny 16.00. Rozmowa z marszałkiem Andrzejem Ryńskim na żywo rozpocznie się ok. godziny 16.15. Marszałek przyjeżdża do Elbląga z okazji wręczenia Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu Certyfikatu Jakości ISO.
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Jakie jest Pana stanowisko w sprawie arbitralnego decydowania o losach domu kultury na placu Jagielończyka zwanym "wojewódzkim".Czy poznał Pan opinie innych elblążan niż tych, dla których jest to skok na większą kasę. Czy jest Pan gotów rozważyć inne propozycje ,jeżeli takie będą.Czy sądzi Pan że ważne dla Elbląga decyzjie muszą koniecznie zapadać w Olszytynie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andzej Borawski(2001-11-22)
 • Czy jest coś Panu wiadomo na temat pozyskiwania przez Olsztyn środków finansowych z Unii Eurpoejskiej dla rozwoju małych i średnich firm.Czy Pan się orientuje ile z tych pieniędzy dostał Elbląg.Nie spotkałem się w Elblągu choćby z oficjalną informacją na ten temat.A miało być sprawiedliwie.Czy zanosi się na to,że będziemy traktowani uczciwie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Przedsiębiorca(2001-11-22)
 • Ciekawi mnie jako byłego elblążanina kiedy Elbląg odłączy się od woj.warmińsko-mazurskiego , bo w nim nie ma szans rozwoj.
 • Co by Pan zaoferował Elblągowi w celu zatrzymania go w województwie warmińsko- mazurskim. Czy jest możliwa współpraca na takich zasadach na jakich współpracują Zielona Góra- Gorzów i Bydgoszcz- Toruń (chodzi mi o przeniesienie Urzędu Marszałkowskiego do Elbląga)?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wojciech(2001-11-22)
Reklama