UWAGA!

Teraz ja - Żądasz czystości? Zachowaj ją sam!

 Elbląg, Żądasz czystości? Zachowaj ją sam!

To powiedzenie znane nam wszystkim od lat, jak widać nie jest znane tym, którzy zostawili po sobie taki, łagodnie pisząc, bałagan. W Jeleniej Dolinie, jednym z ulubionych miejsc wycieczek elblążan. Zobacz więcej zdjęć .

Patrząc na to, przychodzi jedna myśl - że te osoby podobny bałagan mają na swojej posesji lub w domu. Skoro, jedząc i pijąc, robią wkoło siebie taki śmietnik, to co o nich myśleć? To pytanie pozostawiam Wam czytelnikom.
     Nie bójmy się zwracać uwagę takim brudasom i dbajmy o takie miejsca, aby można tam było przyjechać, zrelaksować się, zjeść coś z ogniska lub grilla. A tym, co to zostawili, proponuję relaks na wysypisku śmieci - skoro to lubią, to tam będą mieli tego pod dostatkiem.
homzik Liczba publikacji: 18
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
4.6 13 15

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Byłem tam z rodziną w sobote po południu. Odbywała się tam jakaś zorganizowana impreza paintball'owa. Nie wiem czy to oni zostaili ten syf, ale wiele na to wskazuje. Może jak ogłosimy na Portelu że firma która organizuje takie imprezy to śmieciarze, następnym razem bardziej się postarają. Mogła by też zainteresować się tym Straż Miejska lub Policja. W końcu to nasze podatki idą na ich utrzymanie!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  spypaulo(2007-09-26)
 • Co za brudasy.W domach tez pewnie maja straszny syf.To pewnie buraki ktore jezdza samochodami na gaz
 • Fajny ten ranking, zobaczymy jak będzie wyglądał jak tekstów przybędzie.
 • Po co po takie widoki jechać do tzw. "Smoków" - wystarczy przejść się do Bażantarni - Straż Miejska i Policja zapomniały o tych miejscach
 • Oni na pewno głosuję na PIS hehe
 • W takim razie zapraszam jeszcze na Stare Miasto po weekendzie, wygląda równie uroczo...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Amaterasu(2007-09-27)
 • JASNOŚĆ a propos bażantarni straży miejskiej i policji to przyjeżdżają tam tylko jak jest jakiś piknik w sobote i trzeba obstawic radnego lub inną ważną szyche a przejechać sie w piątek wieczorkeim skontrolować młodzież która nagminnie wjeżdża autem na szlaki i co niektórzy na góre Chrobrego próbuja ....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  JASNOŚĆ(2007-09-27)
 • A czy we wrzesniu Zubr nie mial zmodernizowac tych terenow?????!!!!! Oczywiscie nie chodzi o sprzatanie ale o posatwienie smokow , miejsc do grillowania, itd??? Czy ktos wie kiedy to nastapi/???
 • O ile mi wiadomo, impreze zorganizowała pewna hurtownia spożywcza. BATman NA ekrany!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  poinformowany(2007-09-27)
 • Firma która organizowała tam impreze po sobie posprzątała, wiem bo tam byłam. Nie wiem kto później tam przyjechał!!!!
 • tam ktoś prędzej czy później posprząta, ale ogromne ilości pobitych butelek, które zalegają na jednym z punktów widokowych niedaleko ul. Podchorążych leżą tam juz grubą warstwą... nie wspominając o gruzie czy innych odpadkach...
 • Potraktujmy ten tekst o elblażanach-chamach, jako wyjście dla poważniejszego problemu, bo to że ktoś naśmieci, to jest brak wychowania i kultury a tym samym osoby te same chrzczą siebie chamami. Czy ktos zwrócił uwagę, że te śmiecie to polimerowe talerzyki i reklamówi, wszystko jednorazowe, co nie tylko ulatwia bezmyślne porzucenie tego w miejscu konsumpcji, na łonie przyrody, ale też najdotkliwiej zaśmieca środowisko, nie tylko jako bezładnie porzucony przedmiot, ale także ten na wysypisku. W Łodzi zakazano stosowania plastikowych torebek; Elbląg zdaje się ma jakieś nagrody w dzidzinie ochrony środowiska, czemu radni nie widzą tego plastikowego szajsu zalewającego także nasze miasto i nasze tereny zielone ? Czemu mamy tolerować te reklamówki i inny plastikowy badziew.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  BOb B.(2007-09-29)
Reklama