UWAGA!

Zagraj dla Jasia

 Elbląg, Zagraj dla Jasia
fot. nadesłana

Jasio ma 3 miesiące. Nie połyka samodzielnie i jest karmiony sondą.. Cierpi na porażenie nerwu gardłowego. Potrzebuje pieniędzy na leczenie i rehabilitację. Aby mu pomóc, można wziąć udział w charytatywnym turnieju w Counter Strike'a i League of Legends.

Turniej w Counter Strike lub League of Legens to koljna inicjatywa Lepszego Elbląga. Tym razem celem jest zebranie pieniędzy na leczenie i rehabilitację trzymiesięcznego Jasia, który cierpi na porażenie nerwu gardłowego.

 

Szczegóły:

Sobota, 12 grudnia, godzina 10, rywalizacja online
       Cegiełka na leczenie Jasia: 50 zł/drużyna
       Szczegóły i zapisy: www.lepszyelblag.pl
      
       Dwie gry do wyboru, wybieramy w momencie zgłoszenia. Zapraszamy drużyny 5-osobowe. W Counter-Strike i League of Legends będziemy rywalizowali w sytemie play-off. Dokonamy losowania par, zwycięzca przechodzi dalej, przegrany odpada. Najlepsze ekipy drogą pocztową otrzymają pamiątkowe dyplomy.
      
       W razie pytań prosimy dzwonić do koordynatorów:
       Counter Strike – Filip tel. 691 221 112
       League of Legends - Szymon tel. 576293943

 

Pieniądze za cegiełki należy przelewać na poniższe konto:

81 1240 1226 1111 0010 9267 9800

Lepszy Elbląg

al. Grunwaldzka 5/70

82-300 Elbląg

w tytule prosimy wpisać: „dla Jasia"
      
       Jeżeli ktoś nie chce grać, a pragnie wspomóc akcję, może dokonać przelewu dowolnej kwoty na powyższe konto. Wszystkie środki zostaną przekazane na leczenie Jasia.

Lepszy Elbląg

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Szanowni Państwo! Pora pokazać nasze serca, zwłaszcza w tak ważnym dla Jasia momencie. Zróbmy Chłopcu najważniejszy prezent na starcie Jego - mam nadzieję - dobrego życia. Pokażmy, że potrafimy. .. Grosik leci, a mojemu Synowi życzę powodzenia w turnieju CS-a. I nie chodzi tu o zabawę i wygraną, tylko o świadomość, że pomagać można w każdy sposób. Wystarczy chcieć. .. A teraz bierzmy się do roboty, od słów do czynów. Elbląg jest dobry, pokażmy to! Jaśku, dużo zdrowia i sił!
 • Dobry pomysł, dajcie Facebokka to dam lajka
 • Może coś więcej napiszecie, o Jasiu, rodzicach, kosztach leczenia dziecka. Chętnie wspomogę ale jako "doświadczony sponsor"obawiam się kolejnego wyłudzenia.
 • Załóżcie zrzutkę, na zrzutka. pl. Pieniądze szybko się uzbierają :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Łukasz#(2020-12-12)
 • @GentlemanEl - Jestem mamą Jasia, dziękuję za tak mądre słowa i wsparcie dla synka. Pozdrawiam serdecznie😊
 • @Smok - Dzień dobry, jestem mamą Jasia. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Mój adres mailowy: katarzyna. zadroga@gazeta. pl. Pozdrawiam serdecznie
 • Może jakaś aktualizacja. Do już wcześniej zadanych pytań do dam tylko czy dziecko po leczeniu i rehabilitacji będzie samodzielnie funkcjonować. Czy tak jak w większości tego typu zbiórek zapomina się dodać że dany człowiek to będzie osoba której się należy a kosztowne leczenie będzie trwać do końca jego życia o rehabilitacji na którą normalny podatnik musi czekać latami nie wspomnę.
 • @realista. - Jeżeli Jaś przejdzie pełen cykl elektrostymulacji ma ogromne szanse na normalne funkcjonowanie (ale nikt nie chce nam dać 100% gwarancji, jak przy każdym leczeniu zawsze istnieje ryzyko, że coś się nie uda); poza porażeniem nerwu językowo-gardłowego jest w pełni sprawnym dzieckiem. Nie wyobrażamy sobie nie podjąć próby takiego leczenia naszego syna, a czas odgrywa tu ogromną rolę. ..
 • 2000 zł przelalem
 • Jasiu- Trzymaj się
Reklama