UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Na razie tworzy sobie szkoła ogródki. Kupuja kwiatki za dużą kasę które nie przetrwaja do jesieni, nie ma tam nauczycielki od biologii zeby posadziła kwiatki wieloletnie. A drzewka owocowe, po co?Jak widzę te marnotrawione pieniądze w tym gimnazjum to mnie szlak trafia, czy nie ma kontroli wydatków, to sa nasze pieniądze wydawane lekką ręką. Za te duperele by mieli połowę namiotu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    zatorzanka33(2016-05-02)
  • Szanowna Pani, z tego co mi wiadomo, to sami nauczyciele przynoszą te kwiatki do wsadzenia, więc skąd te niedorzeczne podejrzenia o niegospodarności ?. Zwykła ludzka zazdrość ?, Proponowałabym zabrać się za gospodarowaniem własnym budżetem domowym, to i zapewne wszyscy beda Panią podziwiali i stawiali za wzór do naśladowania.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    SprawiedliwyZatorzanin(2016-05-03)
  • Brawo Zatorzanka33,większych głupot nie czytałem od dawna. Zapewne podobają się te kwiatki które wkopują na terenie szkoły. Ale słuszna rada, kasę warto pilnować, ale w pierwszej kolejności swoją. Niewiedza powoduje głupie podejrzenia, o niegospodarności, a w szczególności osób Pani pokroju, która zapewne sama nic nie robi. Rozmawiałem z jednym z nauczycieli, który mówił że to sami nauczyciele dostarczają kwiatów do sadzenia, a to akurat bardzo dobra inicjatywa. Warto naśladować dobre inicjatywy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Zatorzek(2016-05-03)
  • do zatorzanka33 pierwsze słyszę że w tym Gimnazjum nie ma nauczycielki od biologii. .. .. proponuję zmienić tabletki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    anna78(2016-05-05)
  • Do zatorzanki33.Uważam, że najgorsi są ludzie takiego pokroju, którzy nic nie robią i tylko narzekają. Nauczyciele Gimnazjum 7 w swoim wolnym od pracy czasie napisali projekt na ogródek i dostali na ten cel dofinansowanie. Uczniowie społecznie razem z nauczycielami ten ogródek stworzyli, przychodząc po lekcjach oraz w soboty. Oprócz tego nauczyciele z własnych pieniędzy zakupili wiele kwiatów. A drzewa owocowe są po to, żeby każdy uczeń mógł odróżnić rośliny nagonasienne od okrytonasiennych i wiedział, czym się różni dąb od gruszy. Jeżeli młodzież nie robi nic, tylko siedzi na ławeczkach, pali i pije, to wszyscy są oburzeni. Jeżeli społecznie pracuje i chce coś stworzyć, to też źle. Pierwszy raz zdarzyło mi się w życiu, żeby ktoś narzekał na to, że uczniowie coś chcą zrobić razem z nauczycielami i że się integrują. Warto się nieraz zastanowić, zanim napisze się niesprawiedliwy i niemądry komentarz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    nauczycielbiologiiGim7(2016-05-05)
Reklama