UWAGA!

Zderzenie motoroweru z osobówką w okolicy Młynar

 
Elbląg, Zderzenie motoroweru z osobówką w okolicy Młynar

Niechroniony uczestnik ruchu drogowego to oprócz osoby pieszej także motorowerzysta. Niechroniony – bo każda kolizja, zderzenie naraża go na poważne obrażenia. Taka sytuacja miała miejsce w okolicach Młynar, gdzie sprawcą wypadku i jednocześnie poszkodowanym był motorowerzysta.

Sytuacja miała miejsce wczoraj (31 maja) około godz. 18 w okolicach miejscowości Młynary. Tam mężczyzna kierujący skuterem i wyjeżdżający z drogi gruntowej nie udzielił pierwszeństwa kierującej samochodem kobiecie. Ta jechała swoją skodą w kierunku Braniewa. W wyniku zderzenia kierujący skuterem doznał złamania nogi i został przewieziony karetką do szpitala. Policjanci zbadali uczestników zdarzenia alkotestem. Motorowerzysta oraz kierująca skodą kobieta byli trzeźwi.
       Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnią policjanci z Pasłęka.
      
       Policja apeluje o ostrożność. Gdy jesteśmy pieszym, rowerzystą, motorowerzystą czy motocyklistą, zadbajmy o swoje bezpieczeństwo. Upewnijmy się, że inni uczestnicy ruchu nas widzą. Używajmy odblasków, odzieży ochronnej oraz miejmy ograniczone zaufanie na drodze.
      
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • W Młynarach piesi, rowerzyści i motorowerzyści, to STAN UMYSŁU !!!
  • Na wiochach tak jeżdżą !!! Zapytam, co robi Policja, żeby takie sytuacje chociaż minimalizować? A no nic, bo wieś jest może za daleko albo Policja ma gdzieś tereny wiejskie, może kompletnie brak ochoty wysyłać patrole. Czasami mam wrażenie, że opinia jest taka, że niech się na wioskach nawet pozabijają, co to kogo obchodzi. Panie Krzysztofie Nowacki może odpowie pan na to pytanie?
  • Zastanuw sie czlowieku co ty za glupoty wypisujerz czy ty wogle wierz gdzie som mlynary w mlynarah jest posterunek polici
  • Tak wogule uczestnicy ruhu drogowego na skuterah co niekturzy wogle nieznaiom przepisuw nieprzehodzom lekarza czy niesom daltonistami wszyscy powinni posiadac karty motorowerowe
  • Głupek i tyle można o tobie napisać !!! Chcesz sobie robić jaja, to rób to w swoim domku i swoim gronie baranie !!!
Reklama