UWAGA!

Zdobyli za mało punktów. Jeszcze poczekamy na dyrektora WORD

 Elbląg, Zdobyli za mało punktów. Jeszcze poczekamy na dyrektora WORD
(fot. WS, archiwum portEl.pl)

Konkurs na dyrektora elbląskiego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego może być powtórzony. Zgłoszeni kandydaci uzyskali za mało punktów podczas rozmowy kwalifikacyjnej przed komisją powołaną przez marszałka.

Osiem osób wysłało swoje oferty w konkursie na dyrektora elbląskiego WORD. Jak informuje Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego, do rozmów z komisją rekrutacyjną zakwalifikowano dwie osoby. - We wtorek komisja przeprowadziła rozmowy kwalifikacyjne. Po ich zakończeniu uzgodniono, że komisja nie zarekomenduje zarządowi województwa żadnego z kandydatów. Obaj kandydaci nie uzyskali wymaganej liczby punktów. Zarząd województwa może w takiej sytuacji ogłosić kolejny konkurs na to stanowisko – informuje Marcin Galibarczyk, szef Biura Prasowego Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie.
       Kandydaci na dyrektora WORD musieli mieć m.in. wykształcenie wyższe, 5-letni staż pracy zawodowej (w tym trzy lata na stanowisku kierowniczym), prawo jazdy kat. B i nie mogli być karani. Musieli też przedstawić własną koncepcję funkcjonowania elbląskiego WORD. Marszałek szuka nowego dyrektora WORD, bo poprzedni szef Zbigniew Lichuszewski został mianowany wicestarostą elbląskim i nie mógł łączyć dwóch funkcji.
      
RG

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama