UWAGA!

Zgłoś zdjęcie do elbląskiego kalendarza

Urząd Miejski organizuje konkurs fotograficzny pn. „Kalendarz - Elbląg 2012”, którego celem jest wybranie najpiękniejszych, emanujących siłą przekazu zdjęć Elbląga i ludzi tu żyjących. Wybrane zdjęcia zamieszczone zostaną w kalendarzu miejskim na 2012 rok. Termin nadsyłania prac mija 31 października.

Każdy może zgłosić maksymalnie pięć zdjęć, o wymaganych parametrach:
       rozdzielczość: min 300 dpi;
       format: JPG (bez kompresji) lub TIF.
       Zdjęcia zapisane na płycie CD (podpisanej imieniem i nazwiskiem) wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszeniowym należy dostarczyć w zaklejonej kopercie opatrzonej dopiskiem: Konkurs fotograficzny pn. „Kalendarz - Elbląg 2012” bezpośrednio bądź listownie do Urzędu Miejskiego w Elblągu (pokój 100) do 31 października do godz. 10.
       Zwycięzca konkursu – autor najlepszego zdjęcia otrzyma tytuł Laureata Konkursu fotograficznego pn. „Kalendarz Elbląg - 2012” oraz nagrodę pieniężną w wysokości 400 złotych.
       Najlepsze zdjęcie wraz z podpisem autora zostanie okładką i jedną ze stron „Kalendarza Elbląg - 2012”.
       Komisja konkursowa przewiduje przyznanie wyróżnień dla uczestników. Autorzy zdjęć wyróżnionych otrzymają nagrody rzeczowe w postaci gadżetów, a wyróżnione zdjęcia zostaną opublikowane w kalendarzu.
       Regulamin konkursu dostępny jest na tablicy ogłoszeń w siedzibie organizatora, a także na stronie internetowej www.elblag.eu
      
Kamil Czyżak, biuro prasowe UM w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Kalendarz jest tylko jeden portelu, raszta to zabawa dla dzieci
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  doniok(2011-10-17)
 • ciche podebranie pomysłu od lat realizowanego przez Portel
 • Świetny sposób na tanie pozyskanie zdjęć. Szczególnie w kontekście takiego oto wpisu w regulaminie "Przesłane zdjęcia nie będą zwracane. Uczestnik Konkursu zgłaszający prace poprzez fakt przystąpienia do Konkursu wyraża zgodę na to, iż z dniem przekazania organizatorowi zdjęć przenosi nieodpłatnie na Organizatora wszelkie majątkowe prawa autorskie na wszelkich polach eksploatacji, w tym do wydawania i rozpowszechniania prac bez konieczności zapłaty dodatkowego wynagrodzenia". A nie łatwiej wywiesić na Portelu ogłoszenie "Kupię fotografie za psie pieniądze, nie przyjmuje reklamacji". Tak na marginesie skąd w Urzędzie przekonanie, że wszyscy dysponują oprogramowanie Microsoftu? Nie można było tego regulaminu zamieścić w jakimś otwartym formacie? Albo w PDFie?
 • ja zgłaszam zdjecie tuska, kaczynskiego, palikota i nowaczyka
 • Kalendarzu, kalendarzu ZGŁASZAM SIĘ !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  07 zgłoś się(2011-10-17)
 • Proponuje stworzyć przynajmniej część kalendarza ze zdjęć elbląskich panów żuli. albo na przykład kalendarz pt. ludzie Elbląga, a więc elbląscy panowie tuzowie na przemian z panami żulami. gwarantuję ekspresję zdjęć i sprzedaż pełnego nakładu.
 • Może jakieś ciekawe fotki naszych samorządowców i elit "intelektualny" prominentów w ciekawych sytuacjach na przykład na plaży w Piaskach?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nudysta(2011-10-28)
 • Przepiękny kalendarz ma już nasze Muzeum !!!!!
Reklama