UWAGA!

Zgodnie z rytmem miasta

 
Elbląg, Zgodnie z rytmem miasta
fot. Anna Dembińska

 Dzięki nim jesteśmy w stanie informować o tym, co dzieje się w Elblągu. Pracują zgodnie z tętnem miasta, a my razem z nimi. Dlatego postanowiliśmy, że dzisiejsze (3 października) otwarcie nowej siedziby Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl, a jednocześnie Biura Usług Informatycznych Softel, przy ul. 1 Maja 1C ma sens tylko wtedy, gdy uczestniczą w nim rzecznicy prasowi oraz ci, którzy z mediami związani są na co dzień. Zobacz zdjęcia z oficjalnego otwarcia.

Każdego dnia ścigamy się z czasem i szukamy odpowiedzi na różnorodne pytania – i tak od ponad dwunastu lat. Drążymy, dzwonimy, dopytujemy - czasami po kilkanaście razy dziennie, po to, by informacja była jak najbardziej pełna i wyczerpująca. A oni cierpliwie odpowiadają na nasze pytania, bez nich nasza praca opierałaby się jedynie na domysłach i zapewne nie miałaby nic wspólnego z dziennikarską etyką.
       Dziś (3 października) mieliśmy okazję spotkać się u nas i tak zwyczajnie ze sobą porozmawiać (tym razem nie tylko o pracy) w nowej siedzibie przy ul. 1 Maja 1C. Jej otwarcie to w życiu naszej redakcji spore wydarzenie, a że jesteśmy towarzyscy i otwarci postanowiliśmy, że świętować sami nie będziemy. Udało nam się w jednym miejscu, o jednym czasie zgromadzić większość rzeczników prasowych związanych z elbląskimi instytucjami, ale także i innych przedstawicieli mediów.
       Wszystkim, którzy przyszli serdecznie dziękujemy. Przy okazji chcielibyśmy zaznaczyć, że drzwi do redakcji stoją otworem dla każdego, bo tak naprawdę gazetę, nawet i tę internetową, tworzą przede wszystkim ludzie, a nie maszyny.
      
      
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama