UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A może miejsc więcej, bo np moje dziecko jest 120 w kolejce. Co z tego, że żłobki będą tańsze jak nie ma miejsca dla dzieciaków. Miejsce jest tylko dla samotnych matek, dużych rodzin itp. , a osoby mające 2 dzieci i uczciwie pracujące to muszą posyłać dzieci do prywatnych. Panie Wróblewski, kończ Pan te demagogie, błagam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    8
    działkowicz radosny(2020-12-28)
  • @działkowicz radosny - Rzondam mniejsca dla Brayanka
  • @działkowicz radosny - Mam 2 kę, dzieci jedno chodzi do 2 giej klasy, jedno do żłobka. Więc nie ma się co napinać, w kolejce długo nie czekaliśmy. A co do "obniżki"to aż się wierzyć nie chce, w końcu władza "coś"daje ludziom - ciekawe z czego zabierze i komu?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Tomasz85(2020-12-28)
  • @działkowicz radosny - Dzieci trzeba zapisać zaraz jak otrzymamy PESEL i nie ma żadnego problemu żeby się dostać jedno obojga rodzice pracują nie pisz głupot
  • @QbeeQ - A jak się zapisze dziecko w wieku 4 miesięcy (!)to już za późno wg Pana i głupi jestem po prostu, bo przegapiłem? Na szczęście moja sytuacja finansowa pozwala mi na to, żeby moje dzieci chodziły do żłobka prywatnego, ale w "normalnym"kraju i państwie winno być więcej miejsc.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    0
    działkowicz radosny(2020-12-28)
  • @QbeeQ - Zapisałam dziecko 4 dni po porodzie i jest 140 na liście. Czy się dostanie w przyszłym roku? Wątpię
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Coztymzlobkiem(2020-12-28)
  • @działkowicz radosny - Jak moja córka chodziła, to był wymóg, że oboje rodziców musi być pracujących lub uczących się, więc nie wiem co za głupoty piszesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Karyna(2020-12-29)
  • @Tomasz85 - Już daję odpowiedź komu zabrano, otóż paniom opiekunom w żłobku. Pracują za najniższą krajową bo dla nich nie było pieniędzy na podwyżki a już na kielbase wyborczą się znalazły
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Żłobek(2020-12-29)
Reklama