UWAGA!

Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Malborskiej, Fabrycznej i Zagonowej

 Elbląg, Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Malborskiej, Fabrycznej i Zagonowej
fot. nadesłana

W związku z kontynuacją robót budowlanych wykonawca robót  informuje, że od 18 listopada planowane jest zamknięcie skrzyżowania ulic Malborskiej z Fabryczną oraz ul. Zagonową. Obecnie zamknięty został prawoskręt z ul. Malborskiej w ul. Zagonową celem przeprowadzenia prac przygotowawczych związanych z wykonaniem kanalizacji deszczowej.

Roboty budowlane są realizowane w ramach Zadania C02a – Przebudowa systemu przeciwpowodziowego prawego brzegu rzeki Elbląg w rejonie rzeki Fiszewki do mostu w Al. Tysiąclecia.
       Zamknięcie skrzyżowania przebiegać będzie dwoma etapami. Etap IIA obejmuje zamknięcie głównego pasa ul Malborskiej. Dojazdy do ul. Fabrycznej oraz Zagonowej ze względów na prowadzone prace zostaną zamknięte. Dojazd do w/w ulic odbywać się będzie wyznaczonymi objazdami. Ruch ul. Malborską odbywać się będzie wyznaczonym tymczasowo pasem ruchu wahadłowo sterownym za pośrednictwem tymczasowej sygnalizacji. Po wykonaniu prac objętych etapem IIA przywrócony zostanie ruch w ciągu ul. Malborskiej oraz otwarty zostanie wjazd w ul. Fabryczną. Przewidywany czas realizacji etapu IIA wynosi około 3 tygodni.
       Dojazd do ul. Zagonowej od strony ul. Malborskiej zostanie całkowicie zamknięty wraz z rozpoczęciem prac w Etapie IIA. Ulica Zagonowa będzie stopniowo uwalniana zgodnie z postępem robót budowlanych. Ruch w kierunku ul. Zagonowej odbywać się będzie od strony ul. Panieńskiej oraz ul. Sopockiej. Dokładne terminy prac na ul. Zagonowej zostaną podane w późniejszym czasie.
       Ruch pieszy w obrębie przedmiotowego skrzyżowania odbywać się będzie istniejącymi chodnikami. Ciągi piesze oddzielone będą od obszaru robót przy pomocy ogrodzeń segmentowych wraz ze stosownym oznakowaniem.
       Szczegóły organizacji ruchu przedstawiają załączniki graficzne. Prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do tymczasowego oznakowania.
      
Monika Borzdyńska, Rzecznik prasowy w Biurze Prezydenta Miasta
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama