UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pytanie po co? To będą 3 światła na dystansie 200 m. Pierwsze pod szkołą muzyczną, drugie pod sądem i trzecie pod Biedrą. Minus dla kierowców i minus dla pieszych, bo nigdy tam takiego ruchu nie było żeby czekać dłużej niż kilka sekund na przejście.
  • Żeby ludziom życie utrudniać. Bezsens bo tam i tak czerwone zapalało się dla pieszego automatycznie kiedy nadjeżdżał tramwaj a przed autami pieszy ma pierwszeństwo. A teraz samochody będą stały bez sensu aż czerwone puści i pieszy czekał swoje aż zielone się zapali.
  • Kiedy jechał tramwaj to piesi mieli czerwone. Stali, nie wchodzili na przejście, a w tym czasie kierujący samochodem zatrzymywał się żeby pieszego wpuścić na przejście (bo od czerwca pieszy ma pierwszeństwo), a ten... czerwone.
  • Proponuję czwarte światła: skrzyżowanie z ul. Zw. Jaszczurczego.
  • @Renek - Własnie gdzie jak gdzie, ale tam sygnalizacja by sie wlasnie przydala dla bezpieczenstwa pieszych. Przejscie usytuowane na łuku drogi i trudno jest zobaczyc, czy cos nie jedzie, zwlaszcze przechodzac od strony parku. kierowcy tez jadac po luku maja mniejsze pole widzenia, szczegolnie gdy na pasie obok jada inne pojazdy. No, ale jak ktos nie ma pojecia o pewnych rzeczach, a decyzje podejmuje siedzac za biurkiem i patrzac na mapke, to tak wlasnie jest.
Reklama