UWAGA!

Znaleziono zwłoki 55-latki

 Elbląg, Znaleziono zwłoki 55-latki

Przy ul. Dąbrowskiego znaleziono zwłoki 55-letniej kobiety. Prokurator wstępnie wykluczył, by ktoś przyczynił się do jej śmierci, ale zdecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok, która ma wyjaśnić czas i przyczynę zgonu. Dwa dni wcześniej zaginięcie kobiety zgłosił jej konkubent.

Jak informuje podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu, 4 lutego policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 55-latki. Konkubent twierdził, że wyszła z domu do sklepu po piwo i słuch o niej zaginął. Dwa dni później ciało kobiety znaleziono przy ul. Dąbrowskiego. Ciało było roznegliżowane. Prokurator, który przybył na miejsce, wstępnie wykluczył, by ktoś przyczynił się do śmierci 55-latki, jednak zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok. Opinia patologa ma rzucić światło na okoliczności zgonu. Sprawę prowadzi prokuratura rejonowa w Elblągu.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Co to się dzieje - szok?!
 • Dajcie namiar tym co szukają Ewy Tylman bo "winnego" posadzili ale ciała nie mają.
 • To co sama się roznegliżowała?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  1
  sfhjkik(2016-02-08)
 • To jest najlepsze. .Prokuratur wykluczył działanie osób trzecich. .Na pewno sama się roznegliżowala do śmierci. .
 • No nikt sie przyczynił, sama sie rozebrała i poszła do lasku umrzeć. .. .W EkspressElblag napisali jeszcze, że cialo bylo nakryte, więc według prokuratora, sama nakryła się po smierci. ..
 • napewno sprawe umorzą bo wiał silny wiatr który zdarł z kobiety odzież i plandeką przykrył, a ten kto w to nie wierzy określą jako pieniacza. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  2
  koboloolo(2016-02-08)
 • Powtórzę: Alkohol szkodzi zdrowiu.
 • ciekawe czy by zgłosił jej zaginięcie gdyby wyszła po mleko:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  5
  obserwatorżycia(2016-02-08)
 • Same żarty i głupie komentarze. .. ech. .. ludzie! To przecież człowiek nie żyje. Wydarzyła się tragedia. Kondolencje dla bliskich.
 • Do wszystkich komentujących matołków: Prokurator, który przybył na miejsce, wstępnie wykluczył, by ktoś przyczynił się do śmierci 55-latki, jednak zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok. Opinia patologa ma rzucić światło na okoliczności zgonu. Jeżeli na ciele nie było widocznych obrażeń, które mogłyby ewentualnie przyczynić się do śmierci kobiety, zarządzono sekcję zwłok. Czytajcie ze zrozumieniem, dopiero później piszcie komentarze.
 • Oj biedny ten naród jedni piszą jak analfabeci albo liczą na wzbudzenia sensacji a drudzy dpisują sobie scenariusze. Nie było żadnej plandeki to raz podwinięta kurtka i widoczna część pleców to nie negliż. Fantazja niektórych pismakow ponosi...
 • Może Poznanski grasuje w Elblągu!?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Trybek(2016-02-09)
Reklama