UWAGA!

ZOO zostaje w Braniewie

Elbląg, To był żart...
To był żart... (fot. AD)

ZOO zostaje w Braniewie, a polana w Bażantarni nadal będzie służyła elblążanom do organizowania pikników. Nasz wczorajszy materiał był oczywiście pirma aprilisowym żartem.

Zwierzęta w Braniewie mają się dobrze, niczego im tu nie brakuje. Klatki i wybiegi są zadbane, weterynarz często do nich zagląda. Jedzenia i picia mają pod dostatkiem, na przykład tygrysy jedzą 14 kg mięsa dziennie. 1 maja odbędzie się tutaj otwarcie sezonu 2010.
       O żadnych przenosinach do Elbląga nie ma mowy, już na pewno do Bażantarni. Dziękujemy burmistrzowi Braniewa, prezydentowi Elbląga i jego rzecznikowi, pracownikom ZOO za pomoc w realizacji materiału. Szczególne podziękowania dla specjalisty z „wrocławskiego ZOO”, który jest tak naprawdę stażystą w Telewizji Elbląskiej.
      
Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Tym biednym zwierzętom raczej nie do śmiechu z tego żartu!!! Oddajcie je do PRAWDZIWYCH ogrodów zoologicznych i dajcie im dokończyć żywota w godnych warunkach! Nic im nie brakuje. .. .TO CHYBA DOPIERO ŻART. Betonowe, mikroskopijne klatki. .. widzieliście ten smutny wzrok tygrysa na materiale filmowym, albo tego samotnego wilka. .. .Brak słów. Pojedźcie do Zoo do Wrocławia to zobaczycie zwierzęta którym nic nie brakuje. .. .Ktoś wreszcie powinien się wstawić za tymi zwierzętami. Chcecie mieć atrakcje to sobie zorganizujcie ogród botaniczny a tym Bogu ducha winnym zwierzętom dajcie juz święty spokój!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zaniepokojona(2010-04-02)
 • trzeba było napisać że będzie PRACA dla wszystkich za 2tyś na rękę lepszy by to miało oddźwięk. Frustracja sięga zenitu !!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Sloninagetdown(2010-04-02)
 • Zaniepokojona, zgadzam sie z Toba calkowicie. Bylam kiedys w tym ZOO ichcialo mi sie plakac.
 • No i tak Telewizji Elbląskiej udało się zrobić ważny krok w elbląskim dziennikarstwie. Fajnie, że zgodzili się wziąć udział również urzędnicy. A inne elbląskie redakcje w tym roku niestety się pochwalić nie mogą pomysłowością!:)
 • to było nudne a zdjęcie jest z zoo w Oliwie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  .,.,.,.,.(2010-04-02)
 • Żart udany - wielu sie nabrało. Dobry humor to podstawa :) Teraz czas by Elbląg faktycznie pomyślał o ZOO
 • W Elblągu swego czasu istniało mini zoo znajdowało się ono między ul Rawską a Grottgera na terenie prywatnej posesji
 • w UM jest zoo. .ale same małpy i osły- więc jest MIKROMINI ZOO
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zoofilant(2010-04-02)
 • Uff! A już się bałem, że nie będzie gdzie baranów pasać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Svenigmatik(2010-04-02)
 • Hehe niezłe jajca.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Jajcarz(2010-04-02)
 • Tak owszem nic nie brakuje. .. .syf, smród i ubóstwo w tym zoo, wygłodzone zwierzęta w tragicznych warunkach. Ciekawe od kiedy niedźwiedzie jedzą namoczony w mleku chleb ? Szkoda pisać o ty po prostu. .. Zamiast rozpoczynać budowę basenu( specjalnie zaczęta budowa ze względu na wybory w tym roku -. - moją tylko 70% żywej gotówki kosztów całkowitych, tak basen powstanie najwcześniej w przyszłym roku jesienią zapewne) odrestaurowali by zoo i amfiteatr(oo tak budżet przewiduje renowacje amfiteatru w tym roku! o! a na basen mają tylko 70% kosztów całkowitych) śmiech na sali po prostu. Wieśniak a nie burmistrz i tyle. .. Nawet nie potrafi się przygotować do wypowiedzi publicznej. Tak to jest jak się robi kampanie jako kierowca autobusu po pobliskich wsiach i zostaje się burmistrzem. Pozdrawiam Braniewiak
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  braniewiak(2010-04-02)
 • florek Bhoc yo był zart, yo jednak dobry pomysl z tym ZOO w Elblagu. Opiekę nad nim mogłoby obkąc Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami ANIMALS wraz z dyrekcja Oliwskiego ZOO z Panem Michalem Targowskim na czele.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  florek(2010-04-02)
Reklama