UWAGA!

Zostań partnerem akcji „Elbląg za pół ceny”

 
Elbląg, Zostań partnerem akcji „Elbląg za pół ceny”

Już po raz szósty i siódmy elbląskie lokale gastronomiczne, hotele, salony urody, punkty usługowe i sklepy będą oferować swoje produkty za połowę ceny. Wszystkie podmioty zainteresowane dołączeniem do akcji UM Elbląga zaprasza do nadsyłania zgłoszeń do 24 marca.

- Z roku na rok przybywa firm, które włączają się do akcji "Elbląg za pół ceny". Kiedy zaczynaliśmy w 2011 roku, były zaledwie 22. podmioty. W kolejnym dołączyły następne, a w 2013 było już 54. przedstawicieli różnych branż – mówi Hanna Laska-Kleinszmidt, zastępca dyrektora Biura Prezydenta Miasta. Choć już ta liczba jest niemała, to liczymy, że w tym roku będzie Państwa znacznie więcej. Możemy powiedzieć, że to już elbląska tradycja, ale… jakże smaczna tradycja – dodaje.
      
       Od trzech lat w dwa wybrane weekendy elbląskie firmy oferują swoje produkty za połowę ceny, dając jednak 100 procent jakości. W tym roku "Elbląg za pół ceny" odbędzie się 26-27 kwietnia oraz 13-14 września. Wszystkie podmioty zainteresowane uczestnictwem w akcji prosimy o zapoznanie się z regulaminem i złożenie deklaracji. Szczegółowe informacje na stronie www.elblag.eu
      
       Pełna lista firm, które zgłoszą swój akces do akcji, będzie zamieszczona w folderze na targi turystyczne Jantur w Kaliningradzie i Elbląskim Serwisie Miejskim. Dodatkowo wszyscy przedsiębiorcy otrzymają plakaty akcji, akcja będzie reklamowana w elbląskich mediach.
      
Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Wow. Ciekawe czy będzie jak zawsze - połowa lokali akurat w tym dniu zamknięta a w drugiej połowie za pół ceny będzie można kupić fasolkę ze szparagów i jajko na miękko bo reszta menu nie objęta programem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  kiziut(2014-02-19)
 • witam, łatwo jest namawiać innych do bycia dobrym i przełknięcia utraty połowy przychodu, czyli prawdopodobnie całego zysku. może by do akcji przyłączyło się też miasto i np. obniżyło podatki o połowę, lub opłaty parkingowe. to może zrobić samo i do tego szybko. przecież i tak ma z tego zysk.
 • Jedna wielka sciema!!! NIe wszystko jest za pół ceny!!! Nia dajcie się nabrać!!! To sprytny chwyt marketingowy żeby nagonić klientów!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  konsumentpolski(2014-02-19)
Reklama