Poniedziałek 24-09-2018, imieniny Gerarda, Teodora
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

 • 2018-09-22 O miejskiej kasie, in vitro i … Marsjanach

  Elbląg. O miejskiej kasie, in vitro i … Marsjanach

  O rewitalizacji kąpieliska miejskiego, o finansowaniu przez samorządy zabiegów in vitro, o stanie miejskiej kasy, o pomocy dla młodych i seniorów, wreszcie o współpracy na linii radni-prezydent mówili kandydaci na ten urząd w Elblągu: Michał Missan popierany przez koalicję PO-Nowoczesna i Stefan Rembelski, startujący z listy Kukiz '15. Tylko oni wzięli udział w otwartym spotkaniu pod hasłem „Poznaj kandydata na Prezydenta”.

 • 2018-09-22 Co obiecuje Jerzy Wilk

  Elbląg. Co obiecuje Jerzy Wilk

  Jerzy Wilk, kandydat PiS na prezydenta Elbląga, przedstawił swój program wyborczy. Wiele miejsca poświęcił w nim przekopowi Mierzei, budowie nowego kąpieliska przy ul. Spacerowej, nowych tanich mieszkań i rewitalizacji Bażantarni. Zobacz zdjęcia z konwencji wyborczej PiS.

 • 2018-09-20 „Przywrócimy Mały Ruch Graniczny”

  Elbląg. „Przywrócimy Mały Ruch Graniczny”

  Tak obiecali dzisiaj w Elblągu liderzy Koalicji Obywatelskiej. - To będzie pierwsza decyzja, gdy wygramy wyboru do parlamentu – mówił dzisiaj w Elblągu Grzegorz Schetyna, który przyjechał do naszego miasta z Katarzyną Lubnauer i Barbarą Nowacką, by poprzeć Michała Missana w wyścigu o fotel prezydenta. Na razie koalicję czeka bój o samorządy. - W Elblągu to jest już inna PO i inni ludzie – przekonywał Grzegorz Schetyna pytany o kwestię referendum sprzed pięciu lat, po którym PO straciła władzę w mieście. Zobacz fotoreportaż.

 • 2018-09-19 „Dlaczego nie kandyduję”

  Elbląg. „Dlaczego nie kandyduję”

  Maria Kosecka, radna pięciu kadencji w elbląskim samorządzie, nie wystartuje w tegorocznych wyborach. To jedna z największych niespodzianek obecnej kampanii. Dlaczego podjęła taką decyzję?

 • 2018-09-19 Niespodzianki na wyborczych listach (aktualizacja)

  Elbląg. Niespodzianki na wyborczych listach <em>(aktualizacja)</em>

  Żona senatora, trener Olimpii Elbląg, byli komendanci policji, dyrektorzy szkół - to tylko niektóre z osób, które chcą wywalczyć mandat elbląskiego radnego w nadchodzących wyborach samorządowych. W sumie kandydatów zgłosiło ostatecznie pięć komitetów. Głosowanie już za miesiąc. 

 • 2018-09-18 Kto do sejmiku?

  Elbląg. Kto do sejmiku?

  Siedmiu radnych do sejmiku województwa warmińsko – mazurskiego będą wybierali mieszkańcy regionu, w tym elblążanie, w najbliższych wyborach samorządowych (21 października). Do północy 17 września komitety wyborcze miały czas, aby zgłosić w komisji wyborczej swoich kandydatów. Publikujemy te listy, które już zostały zarejestrowane w naszym okręgu. 

 • 2018-09-12 Wróblewski i Missan w drugiej turze? Tak głosują Czytelnicy

  Elbląg. Wróblewski i Missan w drugiej turze? Tak głosują Czytelnicy

  Gdyby o wynikach wyborów decydowały osoby, biorące udział w sondzie portEl.pl, to w drugiej turze zmagań o fotel prezydenta Elbląga wzięliby udział Witold Wróblewski i Michał Missan. Jak będzie w rzeczywistości, przekonamy się 21 października.

 • 2018-09-10 Koalicyjny sześciopak na wybory

  Elbląg. Koalicyjny sześciopak na wybory

  „Elbląg dla Ciebie” - to hasło kandydata na prezydenta Michała Missana i Koalicji Obywatelskiej w nadchodzących wyborach samorządowych. Wiadomo już też, że jedynką w wyborach do sejmiku wojewódzkiego w okręgu elbląskim będzie Grażyna Kluge, dyrektor biura regionalnego Urzędu Marszałkowskiego i była wiceprezydent Elbląga.

 • 2018-09-10 Wyścig wyborczy PiS. Teraz o sporcie

  Elbląg. Wyścig wyborczy PiS. Teraz o sporcie

  Start mistrzem Polski, Olimpia w I lidze, do tego aktywizacja orlików, nowe ścieżki rowerowe i ... gra historyczna kanałami na starówce. Prawo i Sprawiedliwość chce wyjść elblążanom na zdrowie i dlatego stawia na sport. Rozbieg wziął już Jerzy Wilk, kandydat na prezydenta Elbląga, wspierany w kampanii wyborczej przez lokalnych radnych PiS.

 • 2018-09-09 SLD zaczyna walkę o samorząd

  Elbląg. SLD zaczyna walkę o samorząd

  Niedzielna wizyta Włodzimierza Czarzastego, przewodniczącego Sojuszu Lewicy Demokratycznej, zainaugurowała kampanię wyborczą lewicy w Elblągu. Jedynką partii na liście w wyborach do sejmiku w okręgu elbląskim będzie były senator Władysław Mańkut. 

 • 2018-09-06 Ich POmysły na komunikację

  Elbląg. Ich POmysły na komunikację

  Budowa szybkiej linii łączącej odległe dzielnice miasta czy rozwinięta komunikacja podmiejska, która miałaby docierać aż do... Trójmiasta – takie rozwiązania zaproponował Michał Missan, kandydat Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej na prezydenta miasta. Swoje pomysły dorzucił również Robert Turlej, radny PO. 

 • 2018-09-05 Oni też popierają Witolda Wróblewskiego

  Elbląg. Oni też popierają Witolda Wróblewskiego

  Związek Nauczycielstwa Polskiego, Liga Kobiet Polskich i Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych popierają kandydaturę Witolda Wróblewskiego na prezydenta Elbląga. Przedstawiciele tych organizacji przyznali, że poprzednią kadencję oceniają jako bardzo dobrą, szczególnie jeśli chodzi o podejście do problemów oświaty oraz działań na rzecz rynku pracy.

 • 2018-09-05 Jerzy Wcisła: Koalicja z prezydentem nie działała

  Elbląg. Jerzy Wcisła: Koalicja z prezydentem nie działała

  - Koalicja z prezydentem Elbląga w zasadzie nie funkcjonowała przez te cztery lata – uważa Jerzy Wcisła, szef Platformy Obywatelskiej w Elblągu. Dlaczego w takim razie PO nadal ma swojego wiceprezydenta?

 • 2018-09-04 Razem odpuszcza wyborczą walkę o Elbląg

  Elbląg. Razem odpuszcza wyborczą walkę o Elbląg

  Partia Razem nie wystawi swojego kandydata na prezydenta Elbląga ani kandydatów na miejskich radnych. Partia chce się skupić na wyborach do sejmiku wojewódzkiego. Dziś (4 września) Adrian Zandberg, członek zarządu krajowego partii, przedstawił lidera listy w okręgu elbląskim  i opowiadał o najważniejszych postulatach.

Google
Rek
 • 2018-09-23 Jerzy Wilk zaprasza na spotkanie

  Elbląg. Jerzy Wilk zaprasza na spotkanie

  Poseł Prawa i Sprawiedliwości Jerzy Wilk i kandydat na prezydenta Elbląga chce się spotkać z mieszkańcami. Taka możliwość będzie w poniedziałek (24 września) o godz. 17 w Osiedlowym Zespole Społeczno-Kulturalnym "Jar".

 • 2018-09-19 Schetyna, Lubnauer i Nowacka w Elblągu

  Elbląg. Schetyna, Lubnauer i Nowacka w Elblągu

  W czwartek do Elbląga przyjadą liderzy Koalicji Obywatelskiej, utworzonej przez Platformę Obywatelską, Nowoczesną i stowarzyszenie Inicjatywa Polska. Grzegorz Schetyna, Katarzyna Lubnauer i Barbara Nowacka udzielą poparcia Michałowi Missanowi, kandydatowi na prezydenta Elbląga.

 • 2018-09-14 Państwo nie zaczyna się ani nie kończy się w stolicy (śladem publikacji)

  Elbląg. Państwo nie zaczyna się ani nie kończy się w stolicy <em> (śladem publikacji) </em>

  List naszego Czytelnika na temat przynależności wojewódzkiej Elbląga spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców. Poniżej publikujemy kolejny list w tej sprawie, autorstwa Roberta Kolińskiego.

 • 2018-08-22 Wybory samorządowe tuż, tuż

  Elbląg. Wybory samorządowe tuż, tuż

  Wybory samorządowe już 21 października. Poniżej prezentujemy garść informacji związanych z uprawieniami wyborców niepełnosprawnych, głosowaniem przez pełnomocnika, głosowaniem korespondencyjnym i dopisywaniem się do spisu wyborców.

To kupisz w pasażu portElu

Hosting WWW START
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)
Hosting WWW BIZNES
Reklama