UWAGA!

Wiceminister u kandydata

 
Elbląg, Wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik (od lewej) i kandydat na prezydenta Jerzy Wilk spotkali się z wyborcami (foto Anna Dembińska)
Wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik (od lewej) i kandydat na prezydenta Jerzy Wilk spotkali się z wyborcami (foto Anna Dembińska)

Do grona postaci z rządu, które przyjechały do Elbląga poprzeć Jerzego Wilka w walce o prezydenturę naszego miasta dołączył wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. Polityk przedstawił na spotkaniu z sympatykami Prawa i Sprawiedliwości stan prac nad reformą wymiaru sprawiedliwości.

- Przyjechałem do Elbląga, żeby poprzeć Jerzego Wilka, który jest mi osobą bardzo bliską w parlamencie. Jest osobą niezwykle empatyczną, ma wiedzę i doświadczenie i jak mało kto w parlamencie zabiega o społeczność lokalną – tak wiceminister Michał Wójcik zachwalał Jerzego Wilka jako kandydata na urząd prezydenta Elbląga.
       Spotkanie było też okazją do przedstawienia sympatykom Prawa i Sprawiedliwości stanu prac nad reformą wymiaru sprawiedliwości. Wiceminister przypomniał najważniejsze decyzje rządu w zakresie zmian w sądownictwie, odniósł się do zarzutów organów Unii Europejskiej, krytykujących reformę.
       - Punkt po puncie realizujemy to, co obiecaliśmy. Nie mówię, że nie popełniamy błędów, też je popełniamy, to jest normalne, ludzkie. Ale realizujemy to co obiecaliśmy,  punkt po punkcie: to jest np. kwestia obniżenia wieku emerytalnego, programu 500 plus – mówił Michał Wójcik.
       Żadnych przedwyborczych obietnic wiceminister do Elbląga nie przywiózł.
      
Sebastian Malicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Atak na sądy i ich zawładnięcie on nazywa reformą sądownictwa? To są kpiny !!! A Wilk gdyby miał odrobinę honoru i godność to by wycofał się z polityki. Kompletne dno.
 • Ale się wzruszyłem taki ludzki jest ten Wilk! Tylko co on może?
 • Jurek siedzi i teraz myśli: Co by tu jeszcze wymyślić, w kogo by tu błockiem. .. a może jeszcze raz pojadę do Jarka i się poskarżę? Oni mi tam w tym Elblągu dokuczają, szuje, zdradzieckie mordy jedne, gorszy sort. Mnie? MNIE na Prezydent nie chcą? Jak to tak? Przecież ja chcę to i oni powinni! A. .. a może zrobię dziurę pod wiaduktem, to na prawdę coś się zawali? Aaaalbo wiem! Zrobię gdzieś kupę i nagadam że to pies, że to Wróblewskiego. .. nieee, to słabe. Albo to: powiem że Wróbel zjadł mi ciastko i wypił wodę ze stołu na debacie. .nie, no to też nie. .. i tak siedzi i myśli. Ja zaś Panu Wilkowi obiecuję, że nie wygra tej drugiej tury. Przykro mi, masz Pan BANa na to miasto. Sorry. PS. W ELSiNie też;( Cytuję: NIE WIDZĘ go u nas (w mieście). PPS. Michaś Wawryn też - w MPO mi powiedzieli. I coś o wyrzucaniu śmieci. Nie wiem o co im chodziło;) I co, Jurek, poradzisz sobie z tym. .. ej, chłopie, co to za łzy? Duży już jesteś! Nie płacz, nie płacz kupię ci chechłacz. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  57
  7
  mieszkanie-mieszaniec;)(2018-10-30)
 • A ja myślałem że to Zbigniew Stonoga był u pana posła. .. Taki podobny
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  37
  6
  zbyszeks,(2018-10-30)
 • Co jeszcze pisowcy nam rozpierdycza?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  44
  6
  ArabzJanowa(2018-10-30)
 • Te wasze gadki-szmatki to zwykły populizm i demagogia. Przez trzy lata sprze. .. .ście to, co było budowane latami. W myśl czego się pytam? W myśl waszych chorych pomysłów oderwanych od rzeczywiści. Gdyby faktycznie mieszkańcy chcieliby, żeby Pan wygrał - tak by się stało. Już miał Pan okazję zarządzać miastem i chyba nie było super, skoro nie został Pan wybrany po raz kolejny. Tam gdzie miasta są dobrze zarządzane przez wieloletnich włodarzy, tam ludzi nie chcą zmian. Wybitnie pokazały to wybory w pierwszej turze. Nie życzę Panu wygranej, bo i tak Pan nie wygra.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  28
  6
  bezwilka(2018-10-30)
 • извините За Пис!!!
 • @Fan_Gargamela - Czekam jeszcze na wsparcie wilka przez kpr. krasulskiego a potem przez suskiego. memnews.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  18
  4
  MietekPrzydrożny(2018-10-30)
 • A ja i moja całą rodziną bendziemy głosować na prezydenta Wilka bo to najlepszy bendxie prezydent dla Elbląga. Czekamy ba program Elbląg 1000 plus bo to bendxie super program dla wszystkich rodzin.
 • A ten wilk to czasem nie ten, który głosował w sejmie za podwyżką paliwa?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  42
  7
  MietekPrzydrożny(2018-10-30)
 • Ja tak bez żadnego trybu. Czy to nie plagiat panie wilk?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  33
  5
  MietekPrzydrożny(2018-10-30)
 • A gdzie bratanica ?
Reklama