HADM Gramatowski - Autoryzowany Dealer

UWAGA!

HADM Gramatowski Warszawska 87, Elbląg Tel: 55 230 40 73

Dziesięć wybranych produktów naszego sklepu:

Jeep Renegade 1.3

84500.00 zł
Jeep Renegade 1.3

Autoryzowany Dealer Skoda HADM GRAMATOWSKI oferuje samochód Jeep Renegade ze 150 konnym silnikiem benzynowym o pojemności 1.3l współpracujący z automatyczną skrzynią biegów. Auto jest utrzymane we wzorowym stanie wizualnym jak i mechanicznym. Możliwość sprawdzenia auta na dowolnej stacji kontroli pojazdów. Jeep pochodzi z Polskiego salonu. Na samochód wystawiamy fakturę vat dzięki czemu kupujący jest zwolniony z opłaty skarbowej.

 więcej ››

BMW 3GT 318d

89900.00 zł
BMW 3GT 318d

Autoryzowany Dealer Skoda HADM GRAMATOWSKI oferuje samochód BMW 3GT 318d 150 KM. Auto jest utrzymane w bardzo dobrym stanie wizualnym jak i mechanicznym. Możliwość sprawdzenia auta na dowolnej stacji kontroli pojazdów. Audi pochodzi z Polskiego salonu a w swojej historii miał jednego właściciela.

 więcej ››

Citroën Berlingo L1

57900.00 zł
Citroën Berlingo L1

Autoryzowany Dealer Skoda HADM GRAMATOWSKI oferuje samochód Citroen Berlingo ze 100 konnym silnikiem diesla o pojemności 1.6l. Auto jest utrzymane w bardzo dobrym stanie wizualnym jak i mechanicznym. Możliwość sprawdzenia auta na dowolnej stacji kontroli pojazdów. Auto pochodzi z Polskiego salonu. Na samochód wystawiamy fakturę vat marża dzięki czemu kupujący jest zwolniony z opłaty skarbowej. Możliwość finansowania, oraz leasingu.
 

 więcej ››

Citroën Berlingo

54900.00 zł
Citroën Berlingo

Autoryzowany Dealer Skoda HADM GRAMATOWSKI oferuje samochód Citroen Berlingo ze 100 konnym silnikiem diesla HDI o pojemności 1.6l. Auto jest utrzymane w bardzo dobrym stanie wizualnym jak i mechanicznym. Możliwość sprawdzenia auta na dowolnej stacji kontroli pojazdów. Auto pochodzi z Polskiego salonu. Na samochód wystawiamy fakturę vat dzięki czemu kupujący jest zwolniony z opłaty skarbowej.

 więcej ››

Audi A4 2.0

116900.00 zł
Audi A4 2.0

Autoryzowany Dealer Skoda HADM GRAMATOWSKI oferuje samochód Audi A4 2.0 TDI 190 KM. Auto jest utrzymane w bardzo dobrym stanie wizualnym jak i mechanicznym. Możliwość sprawdzenia auta na dowolnej stacji kontroli pojazdów. Audi pochodzi z polskiego salonu a w swojej historii miał jednego właściciela.

 więcej ››

Škoda Superb 1.4

69900.00 zł
Škoda Superb 1.4

Autoryzowany Dealer Skoda HADM GRAMATOWSKI oferuje samochód Skoda Superb ze 150 konnym silnikiem benzynowym TSI o pojemności 1.4l. Auto jest utrzymane w bardzo dobrym stanie wizualnym jak i mechanicznym. Możliwość sprawdzenia auta na dowolnej stacji kontroli pojazdów. Auto pochodzi z polskiego salonu. Na samochód wystawiamy fakturę vat dzięki czemu kupujący jest zwolniony z opłaty skarbowej.

 więcej ››

Škoda Octavia 1.8

27900.00 zł
Škoda Octavia 1.8

Autoryzowany Dealer Skoda HADM GRAMATOWSKI oferuje samochód Skoda Octavia ze 160 konnym silnikiem benzynowym TSI o pojemności 1.8l. Auto jest utrzymane w bardzo dobrym stanie wizualnym jak i mechanicznym. Możliwość sprawdzenia auta na dowolnej stacji kontroli pojazdów. Auto pochodzi z polskiego salonu. Samochód od pierwszego właściciela zakupiony w 2011 roku w naszym salonie, serwisowany przez cały okres użytkowania w naszym serwisie.

 więcej ››

Opel Insignia 2.0

89900.00 zł
Opel Insignia 2.0

Autoryzowany Dealer Skoda HADM GRAMATOWSKI oferuje samochód Opel Insignia ze 170 konnym silnikiem diesla o pojemności 2.0l. Auto jest utrzymane w bardzo dobrym stanie wizualnym jak i mechanicznym. Możliwość sprawdzenia auta na dowolnej stacji kontroli pojazdów. Auto pochodzi z Polskiego salonu. Na samochód wystawiamy fakturę vat marża dzięki czemu kupujący jest zwolniony z opłaty skarbowej.

 więcej ››

Škoda Fabia 1.4

24900.00 zł
Škoda Fabia 1.4

Autoryzowany Dealer Skoda HADM GRAMATOWSKI oferuje samochód Skoda Fabia z 90 konnym silnikiem diesla TDI o pojemności 1.4l. Auto jest utrzymane w bardzo dobrym stanie wizualnym jak i mechanicznym. Możliwość sprawdzenia auta na dowolnej stacji kontroli pojazdów. Auto pochodzi z polskiego salonu. Na samochód wystawiamy fakturę vat dzięki czemu kupujący jest zwolniony z opłaty skarbowej.

 więcej ››

Volkswagen Golf

65900.00 zł
Volkswagen Golf

Autoryzowany Dealer Skoda HADM GRAMATOWSKI oferuje samochód Volkswagen Golf Sportsvan ze 150 konnym silnikiem benzynowym TSI o pojemności 1.4l. Auto jest utrzymane w bardzo dobrym stanie wizualnym jak i mechanicznym. Możliwość sprawdzenia auta na dowolnej stacji kontroli pojazdów. Samochód pochodzi z Polskiego salonu. Na samochód wystawiamy fakturę vat dzięki czemu kupujący jest zwolniony z opłaty skarbowej.

 więcej ››
Kontakt ze sprzedawcą: HADM Gramatowski - Autoryzowany Dealer, tel.: 55 235 24 57, e-mail: uzywane.elblag@hadm.pl, Warszawska 87, 82-300 Elbląg. WWW: www.hadm.pl