UWAGA!

22-latek aresztowany za rozbój

 
Elbląg, 22-latek aresztowany za rozbój
fot. policja

Policjanci zatrzymali 22-letniego Radosława T. Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie rozboju na swoim rówieśniku. Zdarzenie miało miejsce 8 grudnia 2016 roku przy ul. Bałuckiego. 22-latek w trakcie bójki zranił swoją ofiarę nożem. Ranny mężczyzna trafił po zdarzeniu do szpitala. Zatrzymany Radosław T. trafił na 3 miesiące do aresztu.

Kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności może grozić 22-letniemu Radosławowi T. Mężczyzna został zatrzymany w sprawie ugodzenia nożem innego 22-latka. Jak ustalili policjanci, był to rozbój. Sprawca miał zażądać od napadniętego pieniędzy, a gdy ten odmówił, doszło do szarpaniny. Ofiara próbowała się bronić ręcznym miotaczem gazu. Nie było to jednak skuteczne. W konsekwencji młody mężczyzna został ugodzony nożem w dolną część pleców. Zaraz po zdarzeniu sprawcy oddalili się. Ugodzony nożem mężczyzna został przewieziony karetką do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy.
       Policjanci od grudnia pracowali nad tą sprawą. Pozwoliło to wczoraj (16 lutego) zatrzymać głównego sprawcę. Dziś trafił do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie 22-latka. Sąd przychylił się do wniosku i mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za dokonanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia może mu grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.
      
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama